PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

wtorek, 6 października 2020

Zawodowa Gala MFC 18

 Dwa zwycięstwa podczas zawodowych zmagań Emilii Czerwińskiej i Przemysława Kacieja na Gali Tomasza Makowskiego w Zielonej Górze. 

Galeria zdjęć


Wydarzenie miało miejsce w dniu 3.10.2020 r. w zielonogórskiej hali CRS przy ul. Sulechowskiej 41.
Na Gali rywalizowało 6 zawodników w przedwalkach oraz 22 fighterów w pojedynkach z karty głównej.

Do trzeciego pojedynku z głównej karty walk przystąpiła Emilia Czerwińska i Lucia Cmarova ze Słowacji. Po zaciętej i wyrównanej walce składającej się z trzech rund po trzy minuty sędziowie ogłosili zwycięstwo werdyktem 2:1 dla Emilii Czerwińskiej. Lucia to bardzo mocna i doświadczona zawodniczka, która stoczyła wiele zawodowych i amatorskich walk na najwyższym światowym poziomie. Dla Emilii był to dobry pojedynek, w którym mogła sprawdzić swoją dyspozycję sportową i mocno wykorzystać umiejętności i wszechstronne doświadczenie. Zawodniczki rywalizowały w kategorii wagowej do 60 kg w walce rankingowej federacji MFC Tomasza Makowskiego. 

Zawodowe zwycięstwo Emilii Czerwińskiej na MFC 18

W czwartej odsłonie karty głównej Przemysław Kacieja skrzyżował rękawice z Denisem Hnidek z Czech. Zielonogórzanin po dobrze rozegranej taktycznie pierwszej rundzie zdominował Czecha i wygrał pojedynek jednogłośną decyzją sędziowska 3:0. Denis mimo sporych umiejętności i olbrzymiej determinacji został pokonany przez Przemka i zaliczył dwa liczenia w dalszej części zmagania. Trzeba przyznać, że aby doprowadzić do takiego przebiegu walki Przemysław Kacieja musiał wykazać się sporym sprytem, determinacją i dobrą taktyką. Cenne doświadczenie i wywalczony tytuł MIĘDZYNARODOWEGO ZAWODOWEGO MISTRZA POLSKI K-1 POLSKIEGO ZWIĄZKU KICKBOXINGU TO DLA "KACIEJA" SUKCES W SPORCIE PROFESJONALNYM. Zawodnicy rywalizowali w kategorii wagowej do 63,5 kg. 

Przemysław Kacieja Zawodowy Mistrz PolskiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.