PIERWSZY TYDZIEŃ GRATIS !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

wtorek, 22 czerwca 2021

SKF "BOKSING" Zielona Góra na Mistrzostwach Polski Full-Contact 2021!

W dniach 18-20.06.2021 r., w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Starszych oraz Seniorów w kickboxingu w formule Full-Contact. 

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "BOKSING" Zielona Góra reprezentowała 9-osobowa ekipa, która zdobyła łącznie 9 medali: 5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe medale.

Junior Młodszy:

Aleksandra Ambroży +60 kg, została brązową medalistką mistrzostw ulegając swojej przeciwniczce na punkty

Junior Starszy:

Hanna Wysocka -70 kg, zdobyła złoty medal pokonując swoją przeciwniczkę w finale jednogłośną decyzją sędziów

Sławomir Malik -71 kg, wywalczył złoty medal wygrywając na punkty dwie walki

Igor Wachowiak +91 kg, zdobył złoty medal pokonując rywala jednogłośnie na punkty podczas walki finałowej

Igor Hołobotowski -54 kg, przywiózł do Zielonej Góry złoty medal. W kategorii wagowej Igora do rywalizacji nie zgłosił się żaden inny zawodnik.

Maria Pawlikowska -56 kg, zdobyła srebrny medal ulegając rywalce w walce finałowej

Senior:

Przemysław Kalisz -57 kg, został złotym medalistą mistrzostw pokonując swojego rywala na punkty w walce finałowej 

Ewa Boś -48 kg, wywalczyła srebrny medal wygrywając jeden pojedynek, natomiast w walce finałowej uległa przeciwniczce na punkty

Kinga Szlachcic -56 kg, zdobyła srebrny medal wygrywając walkę półfinałową, w kolejnym pojedynku Kinga musiała uznać wyższość przeciwniczki przegrywając na punkty

W rezultacie, zawodnicy naszego Stowarzyszenia zanotowali ponowny sukces na imprezie sportowej Mistrzowskiej rangi w bieżącym sezonie startowym.

kickboxing,ZielonaGór,sport,Mistrzostwa,PZKB,Szczecinek,FullContact,5xzłoto




poniedziałek, 14 czerwca 2021

Zmiany w Harmonogramie treningów-CZERWIEC

 Zmiany w harmonogramie obowiązują od 14.06.2021



Przypominamy o letnich obozach sportowych, które zostaną przeprowadzone w lipcu 2021 r. 


1. Zakopane (zawodnicy zaawansowani/kadrowicze) 1-10 lipca 


2. Borowice (dzieci-Akademia Zwycięzcy/zawodnicy początkujący) 16-25 lipca 


Informujemy, że nie realizujemy "bonów turystycznych".

Więcej informacji na temat obozów w biurze Stowarzyszenia lub pod nr tel: 533 77 88 77


Harmonogram do końca czerwca 2021

Treningi grupowe

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

So.

N.

Grupa dzieci-początkujący

“Akademia Zwycięzcy”


16:15


16:15


10:00*


Grupa dzieci-zawodnicy/licencja

“Akademia Zwycięzcy”


16:15


16:15


10:00*


Grupa początkująca

16:00


16:00


16:00

11:00**


Grupa średnia

16:00

17:30

16:00

17:30

16:00

11:00**


Grupa zawodnicza

17:30

17:30

17:30

17:30

17:30

11:00**


Activ Team mężczyźni

(karnet 0pen)  


19:00


19:00


11:00**


Activ Team kobiety 

(karnet 0pen)

19:00


19:00



11:00**


Mateusz Baliński

info: 603 714 477   


8:00


8:00


8:00 **



*Sauna dla kobiet i mężczyzn 8:00-11:30/8:00-13:30
*O treningach sobotnich zawodnicy są informowani w trakcie tygodnia na treningach.
O treningu sobotnim można uzyskać informacje dzwoniąc do trenerów z zakładki Kadra Team

Harmonogram lipiec 2021

Dzieci nie opłacają składki członkowskiej/treningowej

Treningi grupowe

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

So.

N.

Grupa dzieci-początkujący

“Akademia Zwycięzcy”








Grupa dzieci-zawodnicy/licencja

“Akademia Zwycięzcy”








Grupa początkująca

17:00


17:00


17:00

11:00**


Grupa średnia

17:00


17:00


17:00

11:00**


Grupa zawodnicza

17:00


17:00


17:00

11:00**


Activ Team mężczyźni

(karnet 0pen)  


18:30


18:30


11:00**


Activ Team kobiety 

(karnet 0pen)

18:30


18:30



11:00**


Mateusz Baliński

info: 603 714 477   


8:00


8:00


8:00 **


*Sauna dla kobiet i mężczyzn 8:00-11:30/8:00-13:30
*O treningach sobotnich zawodnicy są informowani w trakcie tygodnia na treningach.
   O treningu sobotnim można uzyskać informacje dzwoniąc do trenerów z zakładki Kadra Team

Harmonogram Sierpień

Treningi grupowe

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

So.

N.

Grupa dzieci-początkujący

“Akademia Zwycięzcy”


16:15
16:15

10:00*


Grupa dzieci-zawodnicy/licencja

“Akademia Zwycięzcy”


16:15
16:15

10:00*


Grupa początkująca

17:00


17:00


17:00

11:00**


Grupa średnia

17:00


17:00


17:00

11:00**


Grupa zawodnicza

17:00


17:00


17:00

11:00**


Activ Team mężczyźni

(karnet 0pen)  


18:30


18:30


11:00**


Activ Team kobiety 

(karnet 0pen)

18:30


18:30



11:00**


Mateusz Baliński

info: 603 714 477   


8:00


8:00


8:00 **


  *Sauna dla kobiet i mężczyzn 8:00-11:30/8:00-13:30
  *O treningach sobotnich zawodnicy są informowani w trakcie tygodnia na treningach.
   O treningu sobotnim można uzyskać informacje dzwoniąc do trenerów z zakładki Kadra Team