PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

Zapisz się

Ta zakładka tłumaczy w jaki sposób rozpocząć treningi w naszym Stowarzyszeniu.


Wszystkie informacje, które są niezbędne aby podjąć decyzję o wyborze zajęć zostały zamieszczone na naszej stronie w zakładkach.

1. "Oferta" - Zapoznanie się z ofertą w celu wyboru grupy treningowej, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, aspiracjom a także wiekowi.

2. "Harmonogram" -  Dopasowanie godzin i ilości zajęć w tygodniu do swoich potrzeb. Uczestnictwo we wszystkich zajęciach prowadzonych dla danej grupy nie jest obowiązkowe

3.  "Cennik" - Zapoznanie się z ceną i zasadami płatności składki miesięcznej za treningi w wybranej grupie. Sładka opłacona po 5 dniu danego miesiąca jest wyższa o 20 zł. Nie dotyczy osób przystępujących do SKF Boksing Zielona Góra.

4.   Strój sportowy
Aby przystąpić do zajęć należy być przebranym w dowolny strój sportowy. Na zajęciach można ćwiczyć w butach bokserskich, zapaśniczych lub na boso.

5.   Pytania-najlepiej telefonicznie pod nr: +48 533 77 88 77

6.   Bezpieczeństwo, higiena.
Już na pierwsze zajęcia zawodnicy powinni zaopatrzyć się w szczękę bokserską (silikonowy ochraniacz zębów) oraz owijki bokserskie (bandaże dłoni). 
Podczas zajęć trenujący nie mogą posiadać na sobie żadnej biżuterii i urządzeń elektronicznych. 
Zawodnicy, którzy trenują powyżej dwóch miesięcy i chcą się prawidłowo i szybko rozwijać sportowo muszą dążyć do skompletowania swojego własnego sprzętu do walki i sparingów. 



Dokumenty do pobrania dla nowych członków SKF Boksing Zielona Góra.