PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

Zapisz się

Ta zakładka tłumaczy w jaki sposób rozpocząć treningi w naszym Stowarzyszeniu.


Wszystkie informacje, które są niezbędne aby podjąć decyzję o wyborze zajęć zostały zamieszczone na naszej stronie w zakładkach.

1. "Oferta" - Zapoznanie się z ofertą w celu wyboru grupy treningowej, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i aspiracjom.

2. "Harmonogram" -  Dopasowanie godzin i ilości zajęć w tygodniu do swoich potrzeb. Uczestnictwo we wszystkich zajęciach prowadzonych dla danej grupy nie jest obowiązkowe

3.  "Cennik" - Zapoznanie się z ceną i zasadami płatności składki miesięcznej za treningi w wybranej grupie. Sładka opłacona po 5 dniu danego miesiąca jest wyższa o 20zł. Nie dotyczy osób przystępujących do SKF Boksing Zielona Góra.

4. "e-Biuro" - Pobranie i wypełnienie dokumentów: deklaracja członkowska, zgoda rodzica/opiekuna. Deklarację można przynieść po podjęciu decyzji o chęci bycia członkiem SKF Boksing Zielona Góra.

Strój sportowy.
Aby przystąpić do zajęć należy być przebranym w dowolny strój sportowy. Na zajęciach można ćwiczyć w butach bokserskich, zapaśniczych lub na boso.

 Bezpieczeństwo, higiena.
Już na pierwsze zajęcia zawodnicy powinni zaopatrzyć się w szczękę bokserską (silikonowy ochraniacz zębów) oraz owijki bokserskie (bandaże dłoni). 
Podczas zajęć trenujący nie mogą posiadać na sobie żadnej biżuterii i urządzeń elektronicznych. 
Zawodnicy, którzy trenują powyżej dwóch miesięcy i chcą się prawidłowo i szybko rozwijać sportowo muszą dążyć do skompletowania swojego własnego sprzętu do walki i sparingów. 

"Kontakt"W razie jakichkolwiek niejasności można skorzystać z formularza kontaktowego. Odpowiedzi zostaną udzielone w ciągu 24 godzin.

Dokumenty do pobrania dla nowych członków SKF Boksing Zielona Góra.