środa, 30 września 2020

Złoto, srebro i brąz !

Trzy medale zdobyli zawodnicy SKF Boksing Zielona Góra podczas Mistrzostw Polski Kick Light Kadetów Młodszych i Starszych.

Mistrzostwa Zostały rozegrane w Mysiadle koło Warszawy w dniach 25-27.09.2020 r.

Akademia Zwycięzcy, Kinga Szlachcic, Medaliści MP Kadetów Kick Light-Mysiadło 2020

ZŁOTY MEDAL I TYTUŁ MISTRZA POLSKI KADETÓW MŁODSZYCH DO 63 KG ZDOBYŁ SZYMON BRZESKI. Szymon pokonał w walce półfinałowej Norberta Łojko z UKS Dragon Gorzów Wielkopolski 3:0. W finale po zaciętym pojedynku 3:0 pokonał Juliana Golińskiego z Uniq Fight Club Warszawa.

MEDAL SREBRNY WYWALCZYŁ MILAN ZIEREK RYWALIZUJĄCY W KADETACH MŁODSZYCH DO 52 KG. Milan w walce ćwierćfinałowej pokonał Franciszka Kratę z Łaskiego Klubu Sztuk Walki 3:0. W półfinale również werdyktem 3:0 zwyciężył z Adamem Polakiem z KS Champion Gdańsk. W walce finałowej uległ 2:1 Oliwerowi Jarzeckiemu z Gladiator Kick Boxing Bełchatów.

BRĄZ DO ZIELONEJ GÓRY PRZYWIÓZŁ IGOR HOŁOBOTOWSKI RYWALIZUJACY W GRONIE KADETÓW STARSZYCH DO 52 KG. Igor w ćwierćfinale pokonał Macieja Frankiewicza z KS Dragon Gorzów Wielkopolski. W finale uległ na punkty po zawodnikowi gospodarzy Wiktorowi Dudzińskiemu ze Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska.

W Mistrzostwach wzięli udział nasi zawodnicy, którzy zdobyli doświadczenie i zrealizowali plan szkoleniowo-startowy. Udział w Mistrzostwach Polski Kadetów to dla nich najlepsza lekcja umiejętności wygrywania na zawodach najwyższej rangi i sukcesy sportowe w przyszłości.