PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra-MISTRZ POLSKI !

Dwa złote medale do Zielonej Góry przywieźli reprezentanci Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra z Mistrzostw Polski Full Contact 2016. Emilia Czerwińska i Adam Grześkowiak nie mieli sobie równych w swoich kategoriach wagowych. 

Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów młodszych i Juniorów starszych Full Contact zostały rozegrane w dniach 15-17.04.2016 r. w Piotrkowie Trybunalskim. 
Oboje naszych reprezentantów rywalizowało w gronie seniorów.

Bezapelacyjne zwycięstwo odniosła Emilia Czerwińska, która pokonała dwie rywalki w tym Turnieju. 
W walce półfinałowej przeciwniczką Emilii była Kamila Hermanowska z KS X Fight Piaseczno, która po dwóch liczeniach przez sędziego została poddana po drugiej rundzie walki. 
W walce finałowej Emilia Czerwińska bardzo wysoko na punkty zwyciężyła z Klaudią Cichoń  z UKS EVAN Nowy Sącz i została Mistrzynią Polski w Full Contact Seniorów na rok 2016.
Jury Zawodów składające się z zespołu sędziowskiego i trenerów kadrowych uhonorowało Emilię Czerwińską mianem Najlepszej Zawodniczki Mistrzostw Polski 2016.

Olbrzymią niespodzianką był udział Adama Grześkowiaka na tegorocznych Mistrzostwach.
Adam wrócił do rywalizacji po 5-cio letniej przerwie w karierze a do samych Mistrzostw przygotowywał się niespełna dwa miesiące.
W ćwierćfinale uzyskał wysoką przewagę punktową nad Mateuszem Białeckim z KS SMOK Toruń pokonując go 3:0.
Walkę półfinałową stoczył z Jakubem Pokusą z KKS Sporty Walki Poznań, którego pokonał 2:1.
W walce finałowej Adam Grześkowiak pokonał 3:0 Piotra Odważnego z KKS Sporty Walki Poznań i tym samym zdobył tytuł Mistrza Polski Full Contact Seniorów 2016

Adam Grześkowiak to zawodnik z bardzo dużym talentem, który dzierżył wiele tytułów na arenie krajowej jak i zagranicznej przed przerwą w karierze. Zawsze był tytanem pracy. Dziś powrócił i udowodnił, że uczciwa praca wykonana w młodości zawsze będzie procentować i dawać efekty nie tylko na arenie sportowej. Adam nie tylko potrafi wygrywać walki ale zwyciężać całe Turnieje. Gratulacje Adam ! 

#bezkoksu#bezoszustwa#bezpodrabianiapesel#bezsiary#bezdeprawacji#szacunekdlamlodych#mytowiemy#patrzewlustro#Mistrz#ZielonaGóra#fairplay#respect#prawdziwytalent#prawdziwysport


Cała galeria


Zielona Góra, Boksing, kickboxing, sport, full contact, trening, Mistrzostwa, 2016

sport,Mistrzostwa,2016,Mistrz,Adam Grześkowiak,Zielona Góra

Mistrzyni,Najlepsza Zawodniczka, Emilia Czerwińska, Marek Piotrowski, sport, Zielona Góra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.