środa, 13 kwietnia 2016

Kaciej Wicemistrzem Polski !

Na Mistrzostwach Polski Seniorów Low kick rozegranych w Otwocku w dniach 8-10.04.2016 r. Ewa Boś zdobyła brązowy a Przemysław "Kaciej" Kacieja medal srebrny.

kickboxing, sport, Mistrzostwa, low kick, PZKB, Przemysław "Kaciej" Kacieja, Ewa Boś, Bogumił Połoński, medale, finał, srebro, brąz
Bardzo mocno rozprawił się Kaciej z przeciwnikami w drodze do finału Mistrzostw.
Pierwszym przeciwnikiem Przemka był Dominik Tomica z Paco Team Katowice, który dwukrotnie został wyliczony przez sędziego na dystansie całego pojedynku.
Drugim przeciwnikiem był Jurek Zambrzycki z KS SMOK Toruń. Przemysław Kacieja przez cały dystans pojedynku dyktował warunki i walkę wygrał wysoko na punkty.
W walce finałowej Kaciej zmierzył się z doświadczonym i topowym zawodnikiem Michałem Królikiem z Paco Team Katowice. Przemek uległ nieznacznej przewadze punktowej finałowemu przeciwnikowi i został Wicemistrzem Polski Low kick Seniorów 2016.

Na Mistrzostwach w Otwocku medal brązowy zdobyła Ewa Boś, która w walce półfinałowej uległa na punkty Karolinie Kubiak z Łaskiego Klubu Sztuk Walki.