PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 9 maja 2016

Mistrzostwa Kadetów i Juniorów w Lesznie 2016.

W dniach 6-8.05.2016 r. w Lesznie zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów Pointfighting i Light Contact. Ekipa Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra, z Leszna przywiozła 6 medali. 

Leszno, Mistrzostwa 2016, kadeci, juniorzy, Akademia Zwycięzcy, sport, kickboxing, Zielona Góra, medale, wyniki

Leszno, Mistrzostwa 2016, kadeci, juniorzy, Akademia Zwycięzcy, sport, kickboxing, Zielona Góra, medale, wynikiKadeci Młodsi "AKADEMIA ZWYCIĘZCY"
Dwa medale złoty w pointfightingu i srebrny w light contact zdobyła Nina Dawid. Nina rywalizowała w kategorii wagowej +47 kg
Leszno, Mistrzostwa 2016, kadeci, juniorzy, Akademia Zwycięzcy, sport, kickboxing, Zielona Góra, medale, wyniki
Medal brązowy w pointfightingu wywalczył Karol Piekuta, który doskonale radził sobie również w walkach na zasadach light contact wygrywając pojedynki. Karol walczył w kategorii wagowej do 37 kg, która była jedną z najliczniej obsadzonych na Mistrzostwach w Lesznie. 
Medal brązowy zdobyła Klaudia Mazur w pointfightingu. Klaudia rywalizowała w kategorii wagowej - 47 kg. 
W zawodach wzięli udział także Maciej Mańczyk startujący w kategorii wagowej do 32 kg i Stefan Klimowicz który rywalizował w -42 kg. 
Jako kibic i zadeklarowany pomocnik trenerów, w zawodach brał udział Jakub Gwara, który do rywalizacji przystąpi niebawem... jak tylko przytyje :).

Kadetów Młodszych do rywalizacji przygotowywała trener dzieci Kinga Szlachcic i Bogumił Połoński. 

Leszno, Mistrzostwa 2016, kadeci, juniorzy, Akademia Zwycięzcy, sport, kickboxing, Zielona Góra, medale, wynikiKadeci starsi 
Mimo dwóch zwycięskich walk nie udało się zdobyć medalu w light contact Maciejowi Piątakowi, który po raz pierwszy brał udział w rywalizacji. Maciej rywalizował w kategorii wagowej do -63 kg, która była najliczniej obsadzona w gronie kadetów starszych i zasługuje na duże słowa uznania gdyż zaliczył bardzo spektakularny i rokujący na przyszłe sukcesy sportowe debiut. 
Ogromnym sercem do walki wykazali się pozostali nasi kadeci, którzy podczas Mistrzostw zdobyli doświadczenie sportowe. W zawodach wzięli udział : Patryk Wystup i Jakub Zimoch obaj rywalizowali w -69 kg, Igor "Major" Sikora -63 kg i Kacper Łokietek - 52 kg.
Juniorzy 
Leszno, Mistrzostwa 2016, kadeci, juniorzy, Akademia Zwycięzcy, sport, kickboxing, Zielona Góra, medale, wynikiMedal srebrny w pointfightingu i brązowy w light contact zdobył Miłosz Pozaroszczyk debiutując w rywalizacji sportowej. Miłosz walczył w kategorii wagowej do 79 kg.
Po wysoko wygranej przedwalce 3:0 w ćwierćfinale uległ swojemu przeciwnikowi 2:1 Przemysław Kalisz, który rywalizował w kategorii wagowej do 57 kg. 

Opiekę trenerską na Mistrzostwach w Lesznie pełnili : Bogumił Połonski, Przemysław "Kaciej" Kacieja, Adriana Marczewska

 Galeria z Mistrzostw w Lesznie 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.