piątek, 8 kwietnia 2016

Dwa medale na Mistrzostwach Polski w Low Kick Juniorów.

W dniach 1-3.04.2016 r. w Ożarowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Starszych w Low Kick. W Mistrzostwach brało udział trzech reprezentantów Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra.

Bardzo dobrze na turnieju zaprezentował się Adam Hirko, który po trzech zwycięskich pojedynkach dotarł do finału Mistrzostw. W walce finałowej spotkał się z bardzo doświadczonym przeciwnikiem ze Stowarzyszenia Sportowego Our Team Adrianem Szymanowskim. Adam w ostatniej walce uległ na punkty swojemu przeciwnikowi i zdobył srebrny medal

W kategorii -86 kg medal brązowy zdobył Tomasz Stachowiak.
W Mistrzostwach udział wziął Michał Jarząbek rywalizujący w -75 kg, który przegrał walkę ćwierćfinałową i do Zielonej Góry wrócił bez medalu.

Wszyscy zawodnicy SKF Boksing Zielona Góra biorący udział w Mistrzostwach rywalizowali w grupie wiekowej junior starszy.

low kick, Mistrzostwa, Zielona Góra, kickboxing, junior, sport, Adam "RUDY" Hirko, Michał Jarząbek, Tomasz Stachowiak,