wtorek, 21 września 2021

Full złotych medali SKF "BOKSING" na Mistrzostwach Polski Kick-Light Juniorów i Seniorów w Kickboxingu!

W dniach 17-19.09.2021 r., w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Kick-Light.

Siedmioosobowa ekipa SKF "BOKSING" Zielona Góra wywalczyła w Kartuzach pięć Mistrzowskich Tytułów. Dorobek medalowy zamknął się w sześciu krążkach. Pięciu złotych i jednym brązowym.

W gronie Juniorów rywalizowali:

Hanna Wysocka +70kg, po dwóch zwycięskich pojedynkach, w tym jednym wygranym przed czasem, wywalczyła Tytuł Mistrzyni Polski Kick-Light na rok 2021.

Sławomir Malik -69kg, stoczył cztery walki. Każdą z nich bardzo wysoko wygrywał na punkty, deklasując swoich przeciwników. Zdobył złoty medal i został wybrany Najlepszym Zawodnikiem Mistrzostw w gronie Juniorów. Kategoria wagowa Sławka była najliczniej obsadzoną juniorską kategorią wagową.

Igor Wachowiak +94kg, zdobył złoty medal wygrywając swoją walkę finałową przed czasem przewagą punktową nad swoim rywalem.

Filip Jóźwiak -69kg, po dwóch zwycięskich pojedynkach, zdobył brązowy medal. Filip również startował w najliczniej obsadzonej kategorii wagowej wśród Juniorów, tym bardziej cieszy wywalczenie medalu przez naszego Zawodnika.

Igor Hołobotowski -57kg, po zaciętej walce, musiał uznać wyższość swojego przeciwnika.

Seniorską grupę reprezentowali:

Kinga Szlachcic -55kg, po trzech zwycięskich pojedynkach, w tym dwóch wygranych przed czasem przez przewagę punktową nad rywalkami, wywalczyła Tytuł Mistrzyni Polski.

Przemysław Kalisz -57kg, zdecydowanie wygrał walkę finałową i zapewnił sobie złoty medal Mistrzostw.

Trenerem Stowarzyszenia niezmiennie od lat jest Bogumił Połoński, którego każdy ze "Złotych Zawodników" utożsamia ze swoimi sukcesami.

SKF BOKSING, Zielona Góra, lubuskie, sport, boks, kickboxing, mistrz, mistrzyni, złoto, najlepszy, trener, zawodnik, walka, mistrzostwa, trening, zdrowie, wyróżnienie, weekend, duma, wrzesień, sukces, junior, senior, waga, runda, punkty, zwycięstwo

SKF BOKSING, Zielona Góra, lubuskie, sport, boks, kickboxing, mistrz, mistrzyni, złoto, najlepszy, trener, zawodnik, walka, mistrzostwa, trening, zdrowie, wyróżnienie, weekend, duma, wrzesień, sukces, junior, senior, sędzia, punkty, przewaga, technika, cel, sukces, marzenia, precyzja

SKF BOKSING, Zielona Góra, lubuskie, sport, boks, kickboxing, mistrz, mistrzyni, złoto, najlepszy, trener, zawodnik, walka, mistrzostwa, trening, zdrowie, wyróżnienie, weekend, duma, wrzesień, sukces, junior, senior, sędzia, punkty, przewaga, technika, cel, sukces, marzenia, kobieta, mężczyzna, wiek

SKF BOKSING, Zielona Góra, lubuskie, sport, boks, kickboxing, mistrz, mistrzyni, złoto, najlepszy, trener, zawodnik, walka, mistrzostwa, trening, zdrowie, wyróżnienie, weekend, duma, wrzesień, sukces, junior, senior, sędzia, punkty, przewaga, technika, cel, sukces, marzenia, najlepszy, bezkonkurencyjny, deklasacja