PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 31 maja 2021

Mistrzostwa Polski Low Kick 2021

 Trzy złote i trzy brązowe medale wywalczyli zawodnicy SKF Boksing Zielona Góra podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule Low Kick.

Mistrzostwa zostały rozegrane w Mysłowicach w dniach 18-30 maja 2021 r. W zawodach wzięło udział łącznie 374 zawodników ze 102 klubów z całej Polski. 

 Zawody stały na wysokim poziomie specjalizacji ringowej low kick. Dzięki czemu nasi zawodnicy mogli zweryfikować i ocenić swoją dyspozycyjność a także nabyte umiejętności w ostatnim okresie treningu sportowego. 

PZKB,sport,kickboxing,ZielonaGóra,Mistrzostwa,Mysłowice,LowKick

GALERIA ZDJĘĆ

Trzy złote medale i Tytuły Mistrzów Polski zdobyli nasi juniorzy starsi w osobach.

SŁAWOMIR MALIK NIE MAIŁ SOBIE RÓWNYCH W KATEGORII -71 KG. Sławek zwyciężył cztery pojedynki. W trzech pierwszych starciach pokonywał przeciwników wyraźną przewagą 3:0 a także nokautując rywala. Finał z zawodnikiem Gospodarza Mistrzostw Patrykiem Lach zakończył się werdyktem 2:1 po wyrównanym pojedynku stojącym na wysokim poziomie wyszkolenia sportowego.

HANNA WYSOCKA POKONAŁA RYWALKI W +70 KG ZOSTAJĄC MISTRZYNIĄ POLSKI DRUGI ROK Z RZĘDU W WERSJI LOW KICK. W walce półfinałowej pokonała Oliwię Mielczarek a w walce finałowej Nicolę Gałkiewicz. 

IGOR WACHOWIAK OBRONIŁ TYTUŁ MISTRZA POLSKI W +91 KG ZE WZESZŁEGO ROKU.  Igora przeciwnik został poddany w walce półfinałowej a w finale pokonał rywala przez KO po mocnych kopnięciach w uda w pierwszej rundzie. 

Medale brązowe wywalczyli 

KINGA SZLACHCIC rywalizowała w gronie seniorek do 56 kg. W ćwierćfinale pokonała Justynę Krosta a półfinale uległa przewadze punktowej późniejszej Mistrzyni Polski Martynie Kierczyńskiej. 

DENYS BUTENKO rywalizował do 63,5 kg w gronie juniorów młodszych. W ćwierćfinale pokonał swojego rywala na punkty a w półfinale nieznacznie uległ punktowej przewadze przeciwnika. Denys debiutował w rywalizacji ringowej. 

ALEKSANDRA AMBROŻY rywalizowała w +60 kg juniorek młodszych. W półfinale po bardzo dobrym pojedynku uległa na punkty przeciwniczce.

Poza podium po bardzo dobrych pojedynkach uplasowali się

EWA BOŚ seniorka -48 kg

FILIP JÓŹWIAK -67 kg w gronie juniorów starszych wygrał pojedynek

MARIA PAWLIKOWSKA -56 kg juniorki starsze 

IGOR HOŁOBOTOWSKI -57 kg juniorzy starsiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.