PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 12 października 2020

Dzieci, kadeci i ZŁOTY MILAN!

 Złoty medal i dwa brązowe zdobyli najmłodsi zawodnicy Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra z Akademii Zwycięzcy w Mistrzostwach Polski. 

Galeria zdjęć

Zawody zostały rozegrane w dniach 9-11.10.2020 r. w Węgrowie przy udziale 217 zawodników z 27 klubów z całej Polski. 

Mistrz Polski Milan Zierek-Węgrów 2020

W Mistrzostwach Polski Kadetów Młodszych w formule Light Contact ZLOTY MEDAL WYWALCZYŁ MILAN ZIEREK w kategorii wagowej do 52 kg.  Milan w drodze po złoto nie miał sobie równych pokonując swoich wszystkich trzech przeciwników przed czasem. 

MEDAL BRĄZOWY W TEJ SAMEJ KATEGORII WYWALCZYŁ KRZYSZTOF BUDNICKI. 

ARAYIK GASPARIAN STARTUJĄCY W -42 KG ZDOBYŁ MEDAL BRĄZOWY. 

Wszyscy nasi zawodnicy startujący w Mistrzostwach Polski w Węgrowie zasługują na duże słowa uznania za postawę sportową oraz ogólny postęp techniczny i mentalny, który był widoczny podczas rywalizacji. Zielonogórscy adepci mierzyli się z zawodnikami często starszymi od siebie oraz z większym doświadczeniem startowym. Taka sytuacja jest doskonałym bodźcem do dalszego bardziej świadomego i profesjonalnego trenowania ze wsparciem trenerów i rodziców. Doświadczenie i wnioski z wydarzeń, które miały miejsce podczas Turnieju naszych młodych zawodników dają im olbrzymią szansę na sukcesy nie tylko sportowe w niedalekiej przyszłości.  

Zawodnicy poza strefą medalową rywalizujący w Węgrowie

Bartosz Mazurek -27 kg dzieci 7-9 lat pointfighting,
Dawid Sura -37 kadet młodszy,
Adam Mazur -42 kadet młodszy,
Igor lis -52 kg kadet młodszy,
Miłosz Kulik -52 kg kadet młodszy. 

Na Zawodach zostały rozegrane trzy walki pokazowe dla najmłodszych zawodników przez rutynowanych fighterów z tytułami międzynarodowymi. Adepci mogli czerpać inspirację a także lekcję oglądową od starszych i bardziej doświadczonych, którzy zaprezentowali trzy formy walki w kickboxingu: pointfighting, light contact i low kick. W jednej z walk pokazowych wystąpił zawodnik SKF Boksing Zielona Góra Przemysław Kalisz, który rywalizował na zasadach light contact. Przemek w tej walce zmierzył się z zawodnikiem z KS X fight Piaseczno, którego pokonał jednogłośna decyzją sędziowską 3:0. 

Ekipa SKF Boksing ZG-Węgrów 2020

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.