wtorek, 9 kwietnia 2019

Złoto i srebro na Mistrzostwach Polski Low kick

Mateusz Kaczanowski nie miał sobie równych w najcięższej kategorii juniorów starszych, Ewa boś wywalczyła srebro podczas Mistrzostw Polski Low Kick 2019.

Mistrzostwa Juniorów Młodszych, Juniorów Starszych i Seniorów Low Kick zostały rozegrane w Nowym Targu w dniach 5-7.04.2019 r.
Do Mistrzostw w Nowym Targu przystąpiło pięcioro zawodników Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra.

ZŁOTY MEDAL WYWALCZYŁ MATEUSZ KACZANOWSKI, który rywalizował w +91 kg juniorów starszych. W pierwszym pojedynku przez walkower wygrał z Benjaminem Jamroziakiem z KS Ziętek Team Kalisz. W walce finałowej przez RSC w pierwszej rundzie po trzech liczeniach pokonał Filipa Drywa z Agoga Gym Lębork.

EWA BOŚ WYWALCZYŁA SREBRNY MEDAL. Ewa rywalizowała w kategorii wagowej do 48 kg seniorek. Pierwszą walkę wygrała z Marleną Tomczyk z KS Viktoria Szydłowiec. W pojedynku finałowym uległa na punkty Karolinie Kubiak z Łaskiego Klubu Sztuk Walki.

W zawodach wziął udział Przemysław Kacieja w kategorii wagowej do 63,5 kg seniorów. Przemek pierwszą walkę wygrał przez KO. W pojedynku ćwierćfinałowym uległ na punkty Michałowi Królikowi z Paco Team Mysłowice, który został późniejszym Mistrzem Polski.

Adam Hirko rywalizował do 71 kg w gronie seniorów. Nasz zawodnik pierwszą walkę wygrał jednogłośnie. Przez walkower przeszedł do walki ćwierćfinałowej. W ostatnim swoim pojedynku uległ na punkty Rafałowi Kosiarskiemu z Małopolskiej Szkoły Sportu i Rekreacji Ring Kraków.

Po dobrej walce z turnieju odpadł Dominik Kwolek rywalizujący w gronie juniorów starszych do 67 kg.

Boś, Hirko, junior, Kacieja, Kaczanowski, Kwolek, Low kick, medal, mistrzostwa, Nowy Targ, Połoński, senior, Zielona Góra, złoto