środa, 3 kwietnia 2019

11 medali w tym dwa złote w Mistrzostwach Polski !

Ekipa Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra zdobyła 11 medali podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Light contact i Point fighting 2019.

Mistrzostwa zostały rozegrane w miejscowości Włoszakowice koło Leszna w dniach od 29 do 31 marca 2019 r.
Nasze stowarzyszenie reprezentowało ośmiu zawodników, wszyscy  wystartowali w obu formułach walki.

ZŁOTY MEDAL I TYTUŁ MISTRZA POLSKI ZDOBYŁ PRZEMYSŁAW KALISZ, który rywalizował w -57 kg seniorów. Przemek nie miał sobie równych w wersji light contact deklasując przeciwników przed czasem.
PRZEMYSŁAW KALISZ Z WŁOSZAKOWIC PRZYWIÓZŁ TAKŻE MEDAL BRĄZOWY w wersji point fighting.

PRZEMYSŁAW KACIEJA ZŁOTO ORAZ KOLEJNY TYTUŁ MISTRZA POLSKI W KARIERZE ZDOBYŁ W LIGHT CONTACT seniorów w limicie wagowym do 63 kg. Zielonogórzanin nie miał sobie równych przeciwników w swojej kategorii wagowej kończąc wszystkie walki przed czasem.
Do swojego dorobku medalowego w Mistrzostwach PRZEMYSŁAW KACIEJA DORZUCIŁ MEDAL BRĄZOWY W WERSJI POINT FIGHTING.

MEDAL SREBRNY  W POINT FIGHTING I BRĄZOWY W LIGHT CONTACT ZDOBYŁ HUBERT NOWAK, który rywalizował do 84 kg juniorów. Nasz zawodnik po raz pierwszy brał udział w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu i zaliczył bardzo udany i obiecujący debiut na wyniki sportowe w przyszłości.

DWA BRĄZOWE MEDALE W OBU KONKURENCJACH ZDOBYŁ KRZYSZTOF DE RAMER, który startował w obu konkurencjach w gronie juniorów do 79 kg.

BRĄZOWY MEDAL ZDOBYŁ PIOTR DE RAMER W POINT FIGHTINGU.
Piotr de Ramer rywalizował w -89 kg w gronie seniorów.

MEDAL BRĄZOWY ZDOBYŁ HUBERT MUSZYŃSKI W POINT FIGHTING w gronie juniorów do 79 kg.

BRĄZOWY MEDAL ZDOBYŁ KACPER BIELIŃSKI W POINT FIGHTING. Kacper rywalizował w juniorach do 74 kg.

Bez medalu do Zielonej Góry wrócił DOMINIK KWOLEK, który rywalizował w obu konkurencjach w gronie juniorów do 69 kg.

Cała galeria zdjęć link

zawodnicy,Mistrzowie,Polska,trening,Włoszakowice,sport,kickboxing,light contact, point fighting,Kalisz,Kacieja,de Ramer,Muszyński,Nowak,Bieliński,Kwolek,Połoński