środa, 28 listopada 2018

Medaliści Mistrzostw Europy z SKF Boksing Zielona Góra

W dniach 17-25.11.2018 r. na Słowenii w Mariborze dwoje fighterów SKF Boksing Zielona Góra zdobyło brązowe medale Mistrzostw Europy w Kickboxingu.

Emilia Czerwińska, full contact, kickboxing, Maribor, medale, Mistrzostwa Europy, Przemysław Kacieja, sport, sporty walki, Zielona Góra,

Emilia Czerwińska i Przemysław Kacieja są członkami Kadry Narodowej full contact, której trenerem jest Radosław Laskowski i Wojciech Kierstejn. Nasi zawodnicy rywalizowali podczas Mistrzostw Europy w Mariborze na zasadach full contact.

Emilia Czerwińska w pierwszym pojedynku wygrała z Włoszką Veronicą Mangione. W walce ćwierćfinałowej pokonała Turczynkę Asuman Ciglioglu.
W półfinale uległa na punkty po równym pojedynku Rosjance Natalii Pankova co uplasowało ją na trzeciej pozycji podium z brązowym medalem Mistrzostw Europy w Kickboxingu 2018.
Emilia rywalizowała w kategorii wagowej do 60 kg.

Przemysław Kacieja w walce ćwierćfinałowej pokonał przeciwnika z Łotwy Dairisa Adejanovs.
W walce półfinałowej uległ na punkty po zaciętym pojedynku późniejszemu Mistrzowi Europy  Niemcowi Illowi Eugen.
Przemek rywalizował w kategorii wagowej do 63,5 kg, uplasował się na trzecim miejscu podium i wrócił do Zielonej Góry z brązowym medalem.