PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 24 września 2018

Zwycięski MFC 14 !

Emilia Czerwińska obroniła Pas Mistrzowski MFC, a Przemysław "Kaciej" Kacieja udanie debiutował w hali CRS Zielona Góra w dniu 22.09.2018 r. podczas 14 Gali Makowski Fight Championship.

Jako pierwszy do ringu otwierając główną kartę walk wszedł Przemysław Kacieja, który rękawice skrzyżował z Damianem "Dragonem" Linderem. Zawodnicy rywalizowali na zasadach K-1 do 63.5 kg. Damian Linder, mimo szerokiego zakresu technik, nie zdołał zagrozić prącemu do przodu z dużą konsekwencją Przemysławowi Kaciejowi. Walka była zacięta do ostatnich sekund i stała się ciekawym widowiskiem dla zgromadzonych kibiców. Werdykt sędziowski był jednogłośny 3:0 dla Przemysława "Kaciej" Kacieji i pierwsze zwycięstwo zawodowe na koncie zapisuje się dla zawodnika SKF Boksing Zielona Góra. 

Gala, k-1, kickboxing, mistrzowie, muaythai, sport, zawodowcy, Zielona Góra

Emilia Czerwińska w obronie Pasa zmierzyła się z Niną Scheucher z Austrii.
Walka była zakontraktowana na 3 rundy po 3 minuty na zasadach K-1 i odbyła się na pełnym dystansie. Nina Scheucher okazała się bardzo niewygodną przeciwniczką dla Emilii- dysponuje ona bardzo dobrymi warunkami fizycznymi i umiejętnościami. Pierwsza runda pojedynku była bardzo wyrównana. W dwóch następnych rundach Emilia zdobyła wyraźną przewagę punktową, precyzyjniej zadając techniki kopane jak i bokserskie. 

Walka w obronie Tytułu zakończyła się werdyktem 0:2, czyli dwa do remisu na korzyść Emilii Czerwińskiej. Pas Mistrzowski MFC pozostaje w Zielonej Górze w rękach zawodniczki SKF Boksing Zielona Góra. 

K-1,kickboxing,muaythai,Zielona Góra,Janusz Kubicki,sport,gala,zawodowcy,mistrzowie

GALERIA ZDJĘĆ LINK

K-1,kickboxing,muaythai,Zielona Góra,Janusz Kubicki,sport,gala,zawodowcy,mistrzowie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.