PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 30 kwietnia 2018

SUPER Kadeci i ZŁOTA KLAUDIA !

Złoty i dwa brązowe medale na Mistrzostwach Polski Kick Light i Pointfighting w Mysiadle !

Doskonale spisała się sześcioosobowa ekipa SKF Boksing Zielona Góra na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Kick-light kadetów młodszych i starszych oraz Pointfighting kadetów, juniorów i seniorów w Mysiadle w dniach 27-29.04.2018 r.

kadet,kadetka,kickboxing,Mistrzostwa,kick light,pointfighting,Mysiadło,sport,dzieci,Zielona Góra,sporty walki

Nasi zawodnicy pomimo krótkiego stażu treningowego doskonale poradzili sobie w rywalizacji sportowej na prestiżowych zawodach rangi Mistrzostw Polski gdzie w większości zdobyli pierwsze doświadczenia sportowe.
W Mistrzostwach wzięli udział jako debiutanci
-37 kg Wiktoria Brzozowska kadetka młodsza,
- 47 kg Igor Hołobotowski kadet młodszy,
- 50 kg Barbara Woźniak kadetka starsza,
- 47 kg Kinga Nowakowska kadetka młodsza zdobyła MEDAL BRĄZOWY W POINTFIGHTING.

Po raz drugi rok z rzędu w Mysiadle rywalizował Sławomir Malik. W tym roku w -57 kg kadetów starszych. Pomimo, że nie zdobył medalu zasługuje na duże słowa uznania za postawę oraz umiejętności, które nabył na przestrzeni ostatniego roku. Sławek rywalizował w jednej z bardziej obsadzonych wag na Mistrzostwach.W pierwszej swojej walce pokonał zawodnika z Kartuz a w drugim pojedynku po zaciętej i równym boju uległ nieznacznie na punkty przeciwnikowi z Kurzętnika.

ZŁOTY MEDAL I MISTRZOSTWO POLSKI ZDOBYŁA KLAUDIA MAZUR, która nie miała sobie równych w -47 kg kadetek młodszych w kick light.
W walce półfinałowej pokonała Nadię Basta z Gladiator Binczarowa w pierwszej rundzie przez przewagę punktową.
W pojedynku finałowym przez RSC wyeliminowała także już w pierwszej rundzie Maję  Lebek z GSWW Najemnik Gliwice tym samym zdobywając pierwsze miejsce na podium Mistrzostw Polski 2018.

KLAUDIA MAZUR ZDOBYŁA TAKŻE MEDAL BRĄZOWY w pointfighting podczas Mistrzostw w Mysiadle.

dzieci, kadet, kadetka, Kick light, kickboxing, mistrzostwa, Mysiadło, pointfighting, sport, sporty walki, Zielona Góra