PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

niedziela, 22 października 2017

Polish Fighter Cup 6

Pięcioosobowa ekipa SKF Boksing Zielona Góra z Polish Fighter 6, który została rozegrana w Szczecinie w dniu 21.10.2017 r. przywiozła 5 medali w tym dwa pierwsze pucharowe miejsca.

W kategorii -60 kg w wersji low kick juniorów brązowy medal zdobył Przemysław Kalisz.
Srebro w gronie seniorek do 55 kg w wersji kick light wywalczyła Ewa Boś
Srebrny medal w -74 kg kadetów starszych kick light do Zielonej Góry przywiózł Jakub Zimoch, który w walce finałowej uległ na punkty Igorowi Sikorze w bratobójczym pojedynku.
Igor Sikora w -74 kg kadetów Starszych zdobył Puchar Polish Fight 6.

Puchar i pierwsze miejsce do Zielonej Góry przywiozła Emilia Czerwińska, która nie miała najmniejszych kłopotów aby powtórzyć sukces na Turnieju w Szczecinie z ubiegłego roku.

Polish Fight Cup 6, Szczecin, 5 medali, dwa puchary, PZKB, sport, Zielona Góra, kickboxing, sporty walki, Ewa Boś, Emilia Czerwińska, Jakub Zimoch, Przemysław Kalisz, Igor Sikora, Bogumił Połoński