PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

sobota, 17 grudnia 2016

Trening integracyjny zawodników SKF Boksing Zielona Góra 2016 za nami.

W dniu 17.12.2016 r. w siedzibie Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra odbył się trening integracyjny dla zawodników ze wszystkich grup sportowych naszego Stowarzyszenia oraz osób zaproszonych na tę okazję. Trening został przeprowadzony w jednym czasie dla pań, panów i dzieci z udziałem zawodników wyczynowych. 

Integracja
Wydarzenia miało na celu przeprowadzenie wspólnego treningu w jednym czasie dla członków Stowarzyszenia, którzy według normalnego harmonogramu treningowego uczęszczają na zajęcia sportowe w różnych dniach, godzinach i grupach podzielonych na płeć, wiek, umiejętności. 

Dzień otwarty
W treningu brały udział osoby zaproszone przez naszych zawodników, dla których była to okazja poznać SKF Boksing Zielona Góra od środka. 

Zakończenie sezonu startowego 2016
Wspólny trening został przeprowadzony z zawodnikami wyczynowymi, którzy w tym roku odbyli wszystkie zaplanowane starty i są w okresie roztrenowania. 
Wyniki 2016


Galeria z wydarzenia 


Zielona Góra, dzieci, młodzież, dorośli, zawodnicy, mężczyźni, kobiety, sport, integracja, trening, stowarzyszenie, boks, kickboxing, kultura, muay thai, zajęcia, boks tajski,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.