PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

niedziela, 18 października 2015

Bokserzy Zielona Góra.

Pięściarze SKF Boksing Zielona Góra stoczyli mocne pojedynki w Zbąszyniu 


W dniu 17.10.2015 r. w Zbąszyniu został rozegrany IX MEMORIAŁ BOKRESKI IM. Z. SZUŁCZYŃSKIEGO I M. AKONOMA, w którym wzięło udział trzech młodych zawodników naszego Stowarzyszenia. Gospodarzem Turnieju był KS Obra Zbąszyń. 

Trening, boks, Zielona Góra, sport, młodzież, bokserzy, ring, walkaBardzo dobry pojedynek stoczył nasz debiutant Piotr Boniakowski, który spotkał się z bardziej doświadczonym przeciwnikiem z KS Kaczor Boks Wałbrzych Przemysławem Dworzyńskim (Mistrz Polski). Mimo przegranej na punkty Piotr stoczył świetny pojedynek, w którym zdobył doświadczenie potrzebne do kontynuowania kariery sportowej. Piotr Boniakowski rywalizował w -56 kg w gronie kadetów ( wiek 15-16 lat). Trening, boks, Zielona Góra, sport, młodzież, bokserzy, ring, walka

W gronie juniorów w kategorii wagowej - 60 kg wygrał swój pojedynek Damian Ogrodniczak, który spotkał się z Brajanem Koniecznym z Poznańskiego Klubu Bokserskiego. 
Pojedynek odbył się na pełnym dystansie pod dyktando naszego zawodnika i zakończył jednogłośną decyzją sędziowską zwycięstwem Damiana. 


Bogumił Połoński, Piotr Boniakowski, Damian Ogrodniczak, Karol Matysiak, Trening, boks, Zielona Góra, sport, młodzież, bokserzy, ring, walka

Do Turnieju został zgłoszony Karol Matysiak . Nasz zawodnik to także junior w -60 kg. Dla Karola zabrakło przeciwnika i nie stoczył walki na Turnieju w Zbąszyniu.  

Galeria - zdjęcia z wydarzenia 

Trening, boks, Zielona Góra, sport, młodzież, bokserzy, ring, walka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.