PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

wtorek, 22 września 2015

Ewa Boś jedzie na Mistrzostwa Świata w K-1 !

Zawodniczka SKF Boksing Zielona Góra Ewa Boś we Wrocławiu dnia 20.09.2015 r. wywalczyła awans do Mistrzostw Świata Seniorów w K-1 które w październiku tego roku zostaną rozegrane w Bośni. 


Walka odbyła się podczas zawodów ligowych "MASTERS K-1 LEAGUE". Są to rozgrywki ligowe, które odbywać się będą cyklicznie we Wrocławiu. Są one promocją wielkiego i światowego wydarzenia sportowego, które w 2017 r. odbędzie się w tym mieście. Wrocław w 2017 r. będzie Gospodarzem "The World Games" . W wydarzeniu tym nie zabraknie różnych odmian sportów walki w tym także kickboxingu w odmianie K-1. 


Przeciwniczką Ewy Boś była Patrycja Kamińska z KS Legion Głogów . Po ostrej i trudnej walce jednogłośne zwycięstwo przez sędziów zostało przyznane Ewie. 

W sezonie 2015 Ewa Boś stawała na pierwszym stopniu podium w Pucharze Polski K- 1, zdobyła Puchar Świata w Austrii i Wicemistrzostwo Polski również w K-1 - Legnica, gdzie uległa nieznacznie przewadze punktowej w finale z Patrycją Kamińską. To wydarzenie spowodowało potrzebę weryfikacji formy obu zawodniczek podczas Turnieju Ligowego we Wrocławiu aby wyłonić reprezentantkę Kraju na Mistrzostwa Świata 2015. 

sport, sporty walki, Ewa Boś, Nowa Sól, Wrocław, Zielona Góra, The World Games 2017, K-1, Mistrzostwa Świata 2015 r.

sport, sporty walki, Ewa Boś, Nowa Sól, Wrocław, Zielona Góra, The World Games 2017, K-1, Mistrzostwa Świata 2015 r. sport, sporty walki, Ewa Boś, Nowa Sól, Wrocław, Zielona Góra, The World Games 2017, K-1, Mistrzostwa Świata 2015 r.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.