PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

wtorek, 25 marca 2014

Kinga trzecia na MP Kobiet w Boksie - Grudziądz 2014 r

Kinga Szlachcic podczas tegorocznych Mistrzostw Polski Kobiet w Boksie uplasowała się na trzeciej pozycji zdobywając medal brązowy.

boks, kobiety, Michalczuk, Graczyk, Kinga Szlachcic, Grudziądz, Mistrzostwa, PZB, treningi, wyjazdy, zawody, Zielona Góra
  Kinga rywalizowała w kategorii wagowej -60 kg.  Pierwszy pojedynek zwyciężyła z Sylwią Pel z GUKS Carbo Gliwice jednogłośną decyzją sędziów 5:0 co zapewniło jej medal brązowy.
W walce półfinałowej sędzina ringowa Karolina Bagnowska skutecznie wyeliminowała naszą zawodniczkę z rywalizacji błędnymi decyzjami o liczeniach po ciosach nasadą ( niedozwolone w boksie), które nie trafiały naszej zawodniczki.
  W kategorii - 48 kg swoją pierwszą walkę w życiu stoczyła Adriana "Rudzia" Marczewska, która w walce ćwierćfinałowej trafiła na bardzo doświadczoną zawodniczkę Ewę Bulandę z Krynicy Zdrój. Mimo małych kłopotów w pierwszej rundzie Rudzia znakomicie poradziła sobie z utytułowaną przeciwniczką rywalizując na całym dystansie czterech rund. Walkę przegrała na punkty. 
boks, Graczyk, Grudziądz, Kinga Szlachcic, kobiety, Michalczuk, mistrzostwa, PZB, treningi, wyjazdy, zawody, Zielona Góra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.