poniedziałek, 24 marca 2014

Dwa medale z Mistrzostw Polski Kadetów !

Nasi młodzi zawodnicy na Mistrzostwach Polski Kadetów Starszych i Młodszych w Kick Light zdobyli dwa medale.

sport, młodzież, dzieci, kobiety, rodzice, wyjazdy, zawody, Mistrzostwa, kick light, kadeci, Zielona Góra,

W kadetach młodszych nie do zatrzymania był Igor "Major" Sikora, który rywalizował w wadze -47 kg. Major doskonale poradził sobie z konkurencją i zdobył złoty medal zostając tym samym Mistrzem Polski na rok 2014.
  Dobrze zaprezentował się Przemysław Kalisz, który rywalizował w -52 kg w gronie kadetów starszych. Przemek pierwszy swój pojedynek zwyciężył wysoko na punkty. W drugiej walce półfinałowej minimalnie uległ na punkty swojemu przeciwnikowi po kontrowersyjnym sędziowaniu ( niezaliczane punkty po czystych trafieniach ). W turnieju nasz zawodnik uplasował się na trzeciej pozycji i zdobył medal brązowy

W zawodach wzięli udział także Michał Jarząbek i Igor Sołtys. Obaj zawodnicy startowali w kategorii +69 kg w kadetach starszych. Igor i Michał przegrali swoje pierwsze pojedynki w turnieju i uplasowali się poza podium.