PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

sobota, 22 lutego 2014

Wieści z Kobyłki !

W Kobyłce koło Warszawy walczą nasi zawodnicy w Mistrzostwach Polski Juniorów Kick Light i Turnieju Pierwszego Kroku.

Odnośnie MP Juniorów Kick Light.
Sobota 22.02.2014 r. to już drugi dzień zmagań dla Jakuba Rychlikowskiego, który w piątek wygrał jedną walkę a w dniu dzisiejszym pokonał aż trzech zawodników tym samym dostając się do jutrzejszego finału w w swojej kat. wagowej -69 kg, która była najliczniej obsadzona podczas tych zawodów. 
Walkę półfinałową toczyć w dniu jutrzejszym będzie Dominika Gleisner w kat -65 kg. Dominika na tych Mistrzostwach broni tytułu Mistrzyni Polski Juniorów w Kick Light z roku 2013.
Walki stoczyli dwaj nasi początkujący zawodnicy. Dawid Groberski startujący w -79 kg i Mateusz Mejza rywalizujący w kat wagowej -74 kg. Ci dwaj zawodnicy posiadają krótki staż treningowy i po raz pierwszy w życiu brali udział w  Mistrzostwach Polski. Postawa naszych adeptów zasługuje na pochwałę i dobrze wróży na dalszą karierę sportową, relacjonuje Przybysław Połoński opiekujący się naszymi zawodnikami w Kobyłce. 

Kobyłka, Mistrzostwa, Polska, sport, Zielona Góra, kickboxing, muay thai, boks, k-1, treningi, wyjazdy, zawody, juniorzy seniorzy,

Odnośnie Turnieju Pierwszego Kroku. 
Rewelacyjnie sprawdziła swoje umiejętności nasza seniorka z małym doświadczeniem startowym i krótkim stażem treningowym. Aleksandra Kłosowska startująca w -60 kg zdecydowanie zwyciężyła swój pojedynek na punkty zdobywając pierwsze miejsce w rywalizacji.
Bardzo dobrze choć zbyt mocno do walki podszedł nasz senior Andrzej Gmur startujący w -79 kg. Andrzej miał sporą przewagę punktową ale i fizyczną. Zadawał ciosy i kopnięcia zbyt mocno czym zmusił sędziego do odjęcia mu punktów. Ujemne punkty zaważyły na werdykcie ostatecznym i nasz zawodnik przegrał pojedynek. 
Dla naszych seniorów start w Kobyłce był ogromnym doświadczeniem dzięki, któremu mogą bardziej świadomie kontynuować swoją karierę sportową. 
Gratulacje !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.