PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

niedziela, 23 lutego 2014

Dwa medale z Mistrzostw Polski Juniorów Kick Light 2014 r.

Galeria z wydarzenia

Na rozegranych Mistrzostwach Polski Kick Light Juniorów w Kobyłce koło Warszawy dwoje naszych zawodników zdobyło medale srebrny i brązowy. 

Kobyłka, Mistrzostwa, kick light, Jakub Rychlikowski, turniej pierwszego kroku, 2014 r., Dominika Gleisner, Przybysław Połoński, Aleksandra Kłosowska, Andrzej Gmur, Mateusz Mejza, Dawid Groberski, kickboxing, Zielona Góra
Mistrzostwa były rozgrywane w dniach 21-23.02.2013 r. 
Jakub Rychlikowski startujący w -69 kg zdobył srebrny medal po bardzo wyczerpującym turnieju w którym walczył przez trzy dni pod rząd tocząc aż 5 pojedynków. Uległ swojemu przeciwnikowi dopiero w walce finałowej. Przeżycie takiego turnieju to dla Jakuba ogromne doświadczenie i zaprawa w boju, które z pewnością przyda mu się w sezonie 2014 r. 
Medal brązowy zdobyła Dominika Gleisner startująca w -65 kg. Nasza zawodniczka wygrała pierwszy pojedynek w turnieju, lecz uległa nieznacznie na punkty przeciwniczce w walce półfinałowej. 
W rywalizacji brali udział także Mateusz Mejza startujący w -74 kg i Dawid Groberski rywalizujący w -79 kg. Zawodnicy ci nie zajęli miejsc medalowych. 

Kobyłka, Mistrzostwa, kick light, Jakub Rychlikowski, turniej pierwszego kroku, 2014 r., Dominika Gleisner, Przybysław Połoński, Aleksandra Kłosowska, Andrzej Gmur, Mateusz Mejza, Dawid Groberski, kickboxing, Zielona Góra
Pozostałych dwoje naszych Zielonogórskich fighterów startowało w Turnieju Pierwszego Kroku Seniorów. 
Aleksandra Kłosowska wygrała rywalizację w swojej kategorii wagowej -60 kg.
Andrzej Gmur przegrał pojedynek po wyrównanej walce w -79 kg. 


Rolę trenera i opiekuna na zawodach w Kobyłce pełnił Przybysław Połoński.

Kobyłka, Mistrzostwa, kick light, Jakub Rychlikowski, turniej pierwszego kroku, 2014 r., Dominika Gleisner, Przybysław Połoński, Aleksandra Kłosowska, Andrzej Gmur, Mateusz Mejza, Dawid Groberski, kickboxing, Zielona Góra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.