PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

czwartek, 9 stycznia 2014

Patrz w przyszłość !!! Wybierz SKF Boksing Zielona Góra !

kickboxing, boks, muay thai, k-1, treningi, sport, szkolenie, zajęcia, dzieci, młodzież, dorośli, mężczyźni, kobiety, Gazeta Lubuska

Pan Jakub Lesiński redaktor Gazety Lubuskiej opisał relacje pomiędzy szkoleniowcami i ich klubami zajmującymi się kickboxingiem w Zielonej Górze !

Link do artykułu na portalu internetowym Gazety LubuskiejTylko ostra rywalizacja może dać nam rozwój w kierunku najwyższego światowego poziomu całej instytucji i zawodnikom Stowarzyszenia.
Uczymy szacunku do przeciwników ale także tego, że tylko zwycięstwo nad rywalem mówi wyraźnie kto jest lepszy. 
Nie można zabijać tej jedynej prawdy w sporcie, poprzez tworzenie kolejnego wspólnego szyldu jakiejś nikomu niepotrzebnej organizacji. 

Żadnej, ale to żadnej współpracy na zasadzie poklepywania się po plecach !!!!

W świecie sportu Polskiego jest potrzebne oczyszczenie na szczeblu wszystkich struktur. Mamy na myśli sędziów, trenerów, działaczy a także podmioty państwowe trzymające tzw. pieczę nad sportem. 
Po co tkwić w czymś co kiedyś funkcjonowało w sposób bardzo słaby. Wystarczy spojrzeć na Polski Sport po przez pryzmat coraz gorszych wyników na olimpiadzie czy w bardziej komercyjnych dyscyplinach do jakich podobno jeszcze należy Polska Piłka Nożna !

"Dzięki ludziom dla ludzi" ZAPRASZAMY DO TWORZENIA NOWEJ HISTORII SPORTOWEJ W ZIELONEJ GÓRZE.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.