poniedziałek, 9 grudnia 2013

IMPONUJĄCY start młodych wojowników z Zielonej Góry !

W DNIACH 06-07.12.2013 R. W MIEJSCOWOŚCI KRYNICA ZDRÓJ ZOSTAł ROZEGRANY PUCHAR KADETÓW W KICKBOXINGU "MUSZYNIANKA CUP" W WERSJI POINTFIGHTING, LIGHT CONTACT, KICK LIGHT.

Treningi dzieci, wyjazdy,obozy, sporty walki, Zielona Góra, sport, dzieci, młodzież, dorośli
Od lewej : Przemysław Kalisz, Kinga Gleisner, Igor Sołtys, Michał Jarząbek, Igor "Major" Sikora, Przybysław Połoński
  W Pucharze wystąpiło pięcioro zawodników SKF Boksing Zielona Góra.
Podczas swojej rywalizacji napotkali na dobrze wyszkolonych zawodników z kraju a także zagranicy. W turnieju wzięły udział czołowe kluby specjalizujące się w szkoleniu najmłodszych fighterów.
  Nasi podopieczni w sposób fenomenalny poradzili sobie z konkurencją zdobywając aż pięć Pucharów, cztery srebrne medale i jeden brązowy.
Zielonogórscy reprezentanci młodego pokolenia kickbokserów rywalizowali w dwóch konkurencjach : kick light (KL) i light contact (LC).
Po dwa Puchary w obu konkurencjach zdobyli Kinga Gleisner, oraz Igor "Major" Sikora, który po rozegranym turnieju został uznany i otrzymał tytuł Najlepszego Zawodnika Kick Light Muszynianka Cup.

kadet młodszy
-42 kg Igor "Major" Sikora - I m LC I m KL Najlepszy Zawodnik Kick Light,

kadeci starsi
-50 kg Kinga Gleisner - I m LC I m KL ,
-52 kg Przemysław Kalisz - II m LC,  II m KL  Kontuzja stopy w finale kick light,