PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 16 grudnia 2013

Belfast zdobyty !

Emilia Czerwińska zawodniczka SKF Boksing Zielona Góra stoczyła bardzo twardą i zaciętą walkę z Samanthą Robb podczas gali w Belfaście dnia 14.12.2013 r.

Emila wyraźnie prowadziła walkę na punkty w pierwszych dwóch rundach. 
W trzeciej rundzie szala przechyliła się na korzyść zawodniczki z Irlandii z powodu kontuzji kolana, której doznała Emila po nieprzepisowych kopnięciach Samanthy. 
Trener Przybysław Połoński po konsultacji z  Emilią Czerwińska podczas przerwy między rundami w narożniku, postanowili nie ryzykować i walkę zakończyć przez poddanie. Walka zakontraktowana była na 4 rundy po 2 minuty. 
  Biorąc pod uwagę zdrowie naszej zawodniczki decyzję uznajemy za słuszną gdyż dla Emilii to pierwsza walka w życiu na prestiżowej Gali w dodatku daleko od domu. 
Walka w Belfaście była wielkim wyzwaniem i doświadczeniem dla naszej zawodniczki, która zdobyła kolejne bodźce w dążeniu do zrobienia kariery na arenie krajowej i światowej. 
Belfast, boks, gala zawodowa, k-1, kickboxing, muay thai, trening, zawodowcy, Zielona Góra,
  Sporym utrudnieniem dla Emilii Czerwińskiej było to, że wbrew wcześniejszym ustaleniom z organizatorem Samantha Robb była sporo cięższa podczas walki i ważenia. 
  No cóż ... Nie dziwi nas po wielu doświadczeniach  fakt, że podczas "Wielkich Wieczornych Gal" na całym świecie najbardziej liczy się efekt wizualny karmiący często tylko lokalnych kibiców a nie uczciwa rywalizacja sportowa. 
  Najwyraźniej nadchodzi czas dyktowania warunków i organizowania gal dla naszych zawodników w Zielonej Górze. Sezon 2013 pokazał że jest dla kogo. 

Wielkie brawa dla EMILII CZERWIŃSKIEJ ZA DETERMINACJĘ !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.