wtorek, 21 czerwca 2016

Harmonogram treningów od 23.06 do 17.07.2016 r.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem treningów, który obowiązywał będzie od 23.06 do 17.07.2016 r.

Treningi po dniu 17.07.2016 r. wracają do trybu wakacyjnego. Patrz harmonogram

Zmiany wynikają z powodu okresu przeprowadzania obozów sportowych wyjazdowych, które są bardzo ważnym elementem szkolenia zawodników przygotowujących się do rywalizacji sportowej.
Wdrażanie zawodników do udziału w rywalizacji sportowej jest podstawowym celem statutowym Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra.

18:45

** Dodatkowo po treningu: sauna dla kobiet i mężczyzn.
sport, Zielona Góra, obozy 2016, kickboxing, muaythai, boks, k-1, zawodnicy, stowarzyszenie, sporty walki

środa, 15 czerwca 2016

Mistrzostwa Polski K-1 Wrocław 2016 sukces zielonogórskich kickboxerów.

Mistrzostwa Polski K-1 odbyły się w dniach 9-12.06.2016 r. we Wrocławiu i skupiły ponad 200 zawodników z całego kraju. Tegoroczny poziom w kategoriach wagowych naszych zawodników był ponadprzeciętnie wysoki.

Troje zawodników Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra, którzy reprezentowali Zieloną Górę odnieśli pełny sukces i wrócili z trzema medalami.

W turnieju walczyli:
  •  -48 kg kobiet Ewa Boś zdobyła złoty medal.
  • -71 kg juniorów Adam Hirko zdobył medal brązowy
  • -63,5 kg senior Przemysław "Kaciej" Kacieja pokonał w walce ćwierćfinałowej Macieja Zawadzkiego z KS Fighter Wrocław. W walce półfinałowej, spotkał się z późniejszym Mistrzem Polski Aleksandrem Kalickim z AZS Politechnika Warszawska. Nasz zawodnik w tej walce ewidentnie i bezdyskusyjnie został oszukany. Ostatecznie w klasyfikacji generalnej Kaciej zdobył brązowy medal.

k-1,Mistrzostwa, Polska, PZKB, Zielona Góra, sport, sporty walki, kickboxing, Adam Hirko, Przemysław "Kaciej" Kacieja, Ewa Boś

Dwa złote medale na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych.

Magdalena Józak zdobyła dwa złote medale podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych rozegranych w Sanoku w dniach 10-12.06.2016 r.

k-1, Kick light, kickboxing, Magdalena Józak, Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych, policja, PZKB, sport, Zielona Góra

Zawodniczka Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra Magdalena Józak ( policjantka) zgłosiła się do rywalizacji w najlżejszych kategoriach wagowych i zdobyła dwa złote medale w -48 kg K-1 i -50 kg kick light.

k-1, Kick light, kickboxing, Magdalena Józak, Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych, policja, PZKB, sport, Zielona GóraMagdalena Józak, Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych, policja, PZKB, Zielona Góra, kickboxing, k-1, kick light, sport,