środa, 15 czerwca 2016

Mistrzostwa Polski K-1 Wrocław 2016 sukces zielonogórskich kickboxerów.

Mistrzostwa Polski K-1 odbyły się w dniach 9-12.06.2016 r. we Wrocławiu i skupiły ponad 200 zawodników z całego kraju. Tegoroczny poziom w kategoriach wagowych naszych zawodników był ponadprzeciętnie wysoki.

Troje zawodników Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra, którzy reprezentowali Zieloną Górę odnieśli pełny sukces i wrócili z trzema medalami.

W turnieju walczyli:
  •  -48 kg kobiet Ewa Boś zdobyła złoty medal.
  • -71 kg juniorów Adam Hirko zdobył medal brązowy
  • -63,5 kg senior Przemysław "Kaciej" Kacieja pokonał w walce ćwierćfinałowej Macieja Zawadzkiego z KS Fighter Wrocław. W walce półfinałowej, spotkał się z późniejszym Mistrzem Polski Aleksandrem Kalickim z AZS Politechnika Warszawska. Nasz zawodnik w tej walce ewidentnie i bezdyskusyjnie został oszukany. Ostatecznie w klasyfikacji generalnej Kaciej zdobył brązowy medal.

k-1,Mistrzostwa, Polska, PZKB, Zielona Góra, sport, sporty walki, kickboxing, Adam Hirko, Przemysław "Kaciej" Kacieja, Ewa Boś