poniedziałek, 18 czerwca 2018

Emilia Czerwińska Zawodową Mistrzynią Polski !

W dniu 16.06.2018 r. w Mysiadle koło Warszawy Emilia Czerwińska zdobyła Pas Zawodowej Mistrzyni Polski w Kickboxingu podczas Mistrzowskiej Gali "Kickboxing Masters Fight Series".

EMILIA CZERWIŃSKA W WALCE O PAS SKRZYŻOWAŁA RĘKAWICE Z JULIĄ RADYS W KATEGORII WAGOWEJ DO 6O KG W WERSJI FULL CONTACT. WALKA ODBYŁA SIĘ NA PEŁNYM DYSTANSIE ZAKONTRAKTOWANYCH PIĘCIU RUND JEDNOGŁOŚNYM ZWYCIĘSTWEM ZIELONOGÓRZANKI.

Wszystkie rundy pojedynku EMILIA CZERWIŃSKA przeprowadziła pod swoje dyktando, mimo prób przełamania przebiegu walki przez ambitną, utalentowaną i dobrze predysponowaną sportowo JULIĘ RADYS
Julia Radys na co dzień reprezentuje barwy ŁKS Boks Łódź a jej trenerem jest Grzegorz Goliński

BRAWO JULIA RADYS !!!

STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ BOKSING ZIELONA GÓRA DZIĘKUJE  I GRATULUJE ZAWODOWEJ MISTRZYNI POLSKI EMILII CZERWIŃSKIEJ !!!

Podczas gali rozegranych zostało łącznie 9 pojedynków w których rywalizowali wyselekcjonowanie przez Polski Związek Kickboxingu zawodnicy.

kickboxing zawodowy,sport,Emilia Czerwińska,Gala,Full Contact,Julia Radys,Mysiadło,PZKB,Pas Mistrzowski,Zielona Góra

Mecz Bokserski Mazowsze-Tel Awiw 8:8

W dniu 16.06.2018 r. w Warszawie na dzielnicy Mokotów odbył się mecz międzynarodowy, w którym wystąpiła wspierając siły Mazowsza pięściarka Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra Kinga Szlachcic.

KINGA SZLACHCIC w Meczu skrzyżowała rękawice z Izraelką Odelią Oranne Benphraim, którą POKONAŁA JEDNOGŁOŚNIE NA PUNKTY.

Mecz zakończył się remisem 8:8.
Rewanż planowany jest na przyszły rok w Tel Awiwie.

Mecz Bokserski, Mazowsze-Tel Awiw,boks,Warszawa,Mokotów,Zielona Góra,Izrael,szkoła boksu,Kinga Szlachcic

Zielonogórscy bokserzy na Turnieju w Lesznie

W dniu 16.06.2018 r. w Lesznie został rozegrany XXII Turniej Bokserski im. Janusza Stawińskiego ps. "Harcerz", w którym wystąpiło trzech pięściarzy ze Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra.

W kategorii -69 kg juniorów KACPER BIELIŃSKI JEDNOGŁOŚNIE NA PUNKTY POKONAŁ  Kacpra Pytko z PKB Poznań.

JAKUB ZIMOCH PRZED CZASEM W PIERWSZEJ RUNDZIE POKONAŁ Jakuba Wałęza z Copacabana Konin w kategorii wagowej do 75 kg kadetów.

Po dobrym pojedynku na punkty uległ ŁUKASZ SOSNOWSKI przeciwnikowi z KS Junak Boks Gracjanowi Rutkowskiemu w -60 kg kadetów.

Bokserami w Lesznie opiekował się PRZEMYSŁAW KACIEJA

boks,Zielona Góra,treningi boksu,Leszno,turniej bokserski,pięściarze,szkoła boksu