PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

piątek, 9 czerwca 2023

Mistrzostwa Polski Kadetów w Light-Contact, Bałtów 02-04.06.2023 r.

W dniach 02-04.06.2023 r., w Bałtowie odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów w formule Light-Contact. SKF "BOKSING" Zielona Góra reprezentowała 12 osobowa drużyna.

Mistrzostwo Polski w kategorii wagowej do 55 kg zdobyła Wiktoria Łokietek. Zawodniczka była bezkonkurencyjna. W drodze do złotego medalu stoczyła 3 walki zdecydowanie wygrywając każdą z nich.

Vice-Mistrzem Kadetów Starszych w limicie wagowymi do 42 kg został Arayik Gasparyan. Zawodnik na Mistrzostwach odbył 4 pojedynki. Trzy z nich wygrał na punkty. W finałowej walce doznał kontuzji, która uniemożliwiła Mu dalszą skuteczną rywalizację.

Pozostali zawodnicy rywalizujący podczas Mistrzostw Polski:

• Kadet Młodszy (AKADEMIA ZWYCIĘZCY)

Maurycy Bagłaj -28 kg

Oskar Seweryn -37 kg

Zawodnik pewnie zwyciężył jedną walkę. W kolejnym starciu uległ przeciwnikowi na punkty. Ze względu na dużą ilość zawodników w swoim limicie wagowymi, nie udało Mu się dostać do strefy metalowej.

Bartosz Mazurek -37 kg

Bartosz wygrał jeden pojedynek jednogłośnie na punkty. W kolejnym uległ swojemu rywalowi. Wygrana nie zapewniła Bartkowi miejsca na podium ze względu na dużą liczbę zgłoszonych zawodników w limicie wagowymi do 37 kg.

Gabriela Guławska -42 kg

Zawodniczka zwyciężyła jednogłośnie na punkty jedną walkę. W kolejnej musiała uznać wyższość swojej rywalki.

• Kadet Starszy

Natan Skubiszewski -47 kg

Jakub Silicz -47 kg

Krzysztof Budnicki -63 kg

Hanna Tur -65 kg

Marcel Gierek +69 kg

Każdy Zawodnik i Zawodniczka naszego Stowarzyszenia biorący udział w turnieju stoczyli dobre pojedynki zdobywając doświadczenie w rywalizacji sportowej.

Kadrę Trenerską na Mistrzostwach w Bałtowie stanowili: Bogumił Połoński oraz Mateusz Baliński. Dziękujemy również zaangażowanym Rodzicom za pomoc w logistycznym zorganizowaniu wyjazdu.

sport, dzieci, treningi, AkademiaZwycięzcy, ZielonaGóra, KingaSzlachcic,trenerka