poniedziałek, 28 listopada 2022

Polish Fighter Kids 7 w Szczecinie po MISTRZOWSKU!

W sobotę, 26.11.2022 r., w Szczecinie odbył się turniej kickboxingu rangi Pucharu Polski pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. Zawodnicy Naszego Stowarzyszenia stawili się w 24-osobowym składzie. W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 zawodników z całej Polski!

Akademia Zwycięzcy,Lubuskie,skf boksing,trening,złoto,młodzież,wynik,Szczecin,rodzice,dzieci,Puchar,mistrz,Zielona Góra,trener,sport,kariera,kickboxing,

Reprezentanci SKF "BOKSING" Zielona Góra osiągnęli świetny rezultat medalowy! Każdy zawodnik reprezentował solidny poziom sportowy. Turniej został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: Dzieci (walka na kalaki/piankowe pałki), kadet młodszy (light-contact) oraz kadet starszy (kick-light).

Dzieci:

Wiktoria Seweryn, dziewczynki 9-10 lat
Wiktoria zaliczyła swój startowy debiut. Mimo walki przegranej na punkty, nasza zawodniczka doskonale poradziła sobie podczas rywalizacji.

Kadeci Młodsi:

Wiktoria Łokietek -46 kg
Każdą ze swoich walk Wiktoria wygrała przed czasem poprzez poddanie swojej rywalki. Wiktoria zdeklasowała swoje zawodniczki zdobywając Puchar Polski Polish Fighter Kids 7.

Mykchailo Dudko -32 kg
Zawodnik Akademii Zwycięzcy zaliczył swój rewelacyjny debiut startowy. Po trzech wygranych walkach, stanął na najwyższym stopniu podium.

Kategoria wagowa -32 kg kadetów młodszych została zdominowana przez zawodników SKF "BOKSING" Zielona Góra.

Adrian Zwoliński -32 kg
Swój debiutancki występ w rywalizacji ukończył na drugim miejscu. Adrian stoczył dwie walki. W finale spotkał się ze swoim klubowym kolegą. Zawodnicy stoczyli wyrównany pojedynek, który Adrian ostatecznie przegrał na punkty zdobywając srebro na Pucharze Polski w Szczecinie.

Bartosz Mazurek -32 kg
Bartosz zdeklasował swojego przeciwnika w walce eliminacyjnej. Następnie musiał uznać wyższość klubowego kolegi, Adriana. Jednak to nie koniec! Stoczył jeszcze jedną walkę, którą bezdyskusyjnie wgrał zapewniając sobie brązowy medal podczas Turnieju.

Gabriela Guławska -42 kg
Gabriela w pierwszej turniejowej walce zdominowała swoją przeciwniczkę, tym samym awansowała do półfinału. W walce o złoty medal musiała uznać wyższość rywalki. Nasza zawodniczka zyskała uznanie w oczach sędziów oraz pozostałych obserwatorów za niesamowitą determinację i postawę podczas walki finałowej. Ostatecznie do Zielonej Góry przywiozła srebrny medal.

Franciszek Rozwalka -42 kg
Zawodnik dał koncertowy występ podczas zawodów. Stoczył trzy pojedynki oraz zwycięską dogrywkę! Wygrywając dwie walki na punkty, Franek zdobył brązowy medal debiutując w rywalizacji sportowej dzieci i młodzieży.

Oskar Seweryn -37 kg
Natan Skubiszewski -47 kg
Zawodnicy stoczyli bardzo dobre walki. Ich poziom sportowy rokuje na osiąganie wyników w przyszłej karierze sportowej.

Kadeci Starsi:

Girls POWER!

Wiktoria Bigos-Brzozowska -55 kg
Natalia Kuta -60 kg
Kinga Nowakowska +65 kg

Nasze zawodniczki zdeklasowały swoje rywalki. Kończyły pojedynki przed czasem z racji przewagi punktowej, przez techniczny nokaut bądź poprzez poddanie swoich przeciwniczek. Żadna nie była w stanie zagrozić Dziewczynom w drodze po złote medale. Pewnie kroczyły przez każdą ze swoich walk, wyraźnie dominując oponentki.

Golden Boys!

Arayik Gasparyan -42 kg
Milan Zierek -52 kg
Szymon Brzeski -63 kg
Szymon Jóźwiak -69 kg

Zwycięskie pojedynki naszej męskiej drużyny zapewniły nam aż 4 złote medale w gronie kadetów starszych. Panowie bezdyskusyjnie wygrywali ze swoimi rywalami nie pozostawiając wątpliwości swojej skuteczności na macie. Ponadto kategoria wagowa -63 kg (tak samo, jak u kadetów młodszych -32 kg) została zdominowana przez naszych reprezentantów.

Juliusz Bylica -63 kg
Debiutując w kickboxingu i wygrywając walki eliminacyjne, ostatecznie zdobył srebrny medal po pojedynku finałowym z klubowym kolegą, Szymonem Brzeskim.

Kamil Stasiak -63 kg
Kamil pewnie wygrywając dwie walki na punkty, wywalczył brązowy medal.
Chłopaki po turniejowym "walecznym maratonie" opanowali całe podium jako SKF "BOKSING" Zielona Góra w kategorii wagowej do 63 kg, w której triumfował Szymon Brzeski wygrywając każdą ze swoich walk wysoko na punkty.

Filip Marcinkiewicz +65 kg
Filip zaliczył swój debiut startowy w kickboxingu. W jednej z walk doprowadził do poddania przeciwnika w pierwszej rundzie. W walce finałowej uległ swojemu rywalowi. Zdobył srebrny medal Pucharu Polski Polish Fighter Kids 7 na rok 2022.

Jakub Sylicz - 47 kg
Wygrywając jedną walkę, w kolejnych nieznacznie przegrywał na punkty.

Szymon Dębski -47 kg
Szymon debiutował w rywalizacji, obiecująco prezentując swoje umiejętności podczas walki na macie.

Kasjan Tomaszewicz -52 kg
Stoczył trzy walki. Wygrał wysoko dwa pojedynki, co zagwarantowało Mu brązowy medal na turnieju.

Krzysztof Budnicki -57 kg
Krzysztof wyraźnie wygrywając jedną walkę na punkty, awansował do ćwierćfinału, w którym uległ przeciwnikowi.

Denys Kravchenko -57 kg
Znakomicie zaprezentował się debiutując podczas turnieju, prezentując wysoki poziom umiejętności.

Świetną dyspozycję naszych zawodników potwierdza osiągnięty w Szczecinie rezultat medalowy!

9x złoto!

4x srebro!

4x brąz!

Rolę trenerów podczas Turnieju w Szczecinie pełnili: Bogumił Połoński, Kinga Szlachcic.

Bardzo dziękujemy za logistyczną pomoc w organizacji wyjazdu wszystkim zaangażowanym w rozwój kariery sportowej naszych zawodników Rodzicom!