wtorek, 22 czerwca 2021

SKF "BOKSING" Zielona Góra na Mistrzostwach Polski Full-Contact 2021!

W dniach 18-20.06.2021 r., w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Starszych oraz Seniorów w kickboxingu w formule Full-Contact.

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "BOKSING" Zielona Góra reprezentowała 9-osobowa ekipa, która zdobyła łącznie 9 medali: 5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe medale.

Junior Młodszy:

Aleksandra Ambroży +60 kg, została brązową medalistką mistrzostw ulegając swojej przeciwniczce na punkty

Junior Starszy:

Hanna Wysocka -70 kg, zdobyła złoty medal pokonując swoją przeciwniczkę w finale jednogłośną decyzją sędziów

Sławomir Malik -71 kg, wywalczył złoty medal wygrywając na punkty dwie walki

Igor Wachowiak +91 kg, zdobył złoty medal pokonując rywala jednogłośnie na punkty podczas walki finałowej

Igor Hołobotowski -54 kg, przywiózł do Zielonej Góry złoty medal. W kategorii wagowej Igora do rywalizacji nie zgłosił się żaden inny zawodnik.

Maria Pawlikowska -56 kg, zdobyła srebrny medal ulegając rywalce w walce finałowej

Senior:

Przemysław Kalisz -57 kg, został złotym medalistą mistrzostw pokonując swojego rywala na punkty w walce finałowej

Ewa Boś -48 kg, wywalczyła srebrny medal wygrywając jeden pojedynek, natomiast w walce finałowej uległa przeciwniczce na punkty

Kinga Szlachcic -56 kg, zdobyła srebrny medal wygrywając walkę półfinałową, w kolejnym pojedynku Kinga musiała uznać wyższość przeciwniczki przegrywając na punkty

W rezultacie, zawodnicy naszego Stowarzyszenia zanotowali ponowny sukces na imprezie sportowej Mistrzowskiej rangi w bieżącym sezonie startowym.