PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

wtorek, 15 grudnia 2020

Po Mistrzowsku w Orientalnym Stylu

 Dwa złote, srebrny i brązowy medal wywalczyli zawodnicy SKF Boksing Zielona Góra podczas Mistrzostw Polski Oriental Kickboxing. 

Zawody zostały rozegrane w dniach 11-13.12.2020 r. w Siedlcach. 

Nasze Stowarzyszenie reprezentowało czworo Zielonogórskich fighterów. 

ZŁOTY MEDAL I TYTUŁ MISTRZA POLSKI ORIENTAL KICKBOXING ZDOBYŁ PRZEMYSŁAW KACIEJA, który pokonał w półfinale Sebastiana Ratajczaka z KKS Sporty Walki Poznań. Zwycięską i zaciętą walkę finałową stoczył z Jakubem Syc z KS Legion Głogów. Przemek rywalizował w kategorii wagowej do 63,5 kg w gronie seniorów. 

ZŁOTY MEDAL I TYTUŁ MISRZYNI POLSKI W ORIENTALNEJ FORMULE KICKBOXINGU wywalczyła Hanna Wysocka, która w finale pokonała Żanetę Krawczyk z KS Legion Głogów. Hanna rywalizowała w kategorii +70 kg juniorek. Tytuł z Siedlec jest jej piątym Mistrzostwem Polski, które zdobyła w  jednym sezonie startowym 2020. 

SREBRNY MEDAL DO ZIELONEJ GÓRY PRZYWIOZŁA EMILIA CZERWIŃSKA. Emilia wystartowała w wyższej, nieswojej kategorii wagowej do 65 kg seniorek. W walce finałowej po zaciętej walce i kontrowersyjnym wyniku uległa na punkty 2:1 Emilii Krupczak z KS Husarz Białystok. 

BRĄZOWY MEDAL ZDOBYŁA EWA BOŚ, która rywalizowała d0 48 kg seniorek. Ewa w walce półfinałowej uległa na punkty Weronice Niedziałek z Siedleckiego Klubu Sportowego Gladiator. 

Galeria zdjęć 

MP Oriental Kickboxing-Siedlce 2020


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.