poniedziałek, 18 marca 2019

Trzy złote i brąz na Mistrzostwach Polski w Kartuzach

SKF Boksing Zielona Góra Najlepszym Klubem Mistrzostw rozegranych w Kartuzach 2019.

Zawodnicy Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra w dniach 15-17.03.2019 r. w Kartuzach wzięli udział w Mistrzostwach Polski Kick Light Juniorów i Seniorów.

Do rywalizacji przystąpiło siedmiu zawodników naszego Stowarzyszenia.

W GRONIE SENIORÓW ZŁOTE MEDALE ZDOBYLI PRZEMYSŁAW KALISZ W -57 KG I PRZEMYSŁAW KACIEJA W -63 KG. Nasi złoci seniorzy dominując swoich przeciwników wszystkie walki zakończyli przed czasem.
ZŁOTY MEDAL ZDOBYŁ MATEUSZ KACZANOWSKI STARTUJĄCY W +94 KG JUNIORÓW. Mateusz był bezkonkurencyjny w swojej kategorii pokonując przeciwników przed czasem.
MEDAL BRĄZOWY WYWALCZYŁ DOMINIK KWOLEK, STARTUJĄCY W GRONIE JUNIORÓW DO 69 KG. Dominik nie wyszedł do walki półfinałowej, co było spowodowane kontuzją jaką odniósł podczas rywalizacji. Przedwalkę i ćwierćfinał nasz zawodnik tak jak poprzedni fighterzy wygrał przed czasem.

Bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali nasi zawodnicy mimo, że ulegli swoim przeciwnikom w pierwszych walkach na Mistrzostwach w Kartuzach.
Hubert Muszyński debiutował w rywalizacji sportowej w gronie juniorów do 79 kg. Mocny pojedynek stoczył Jakub Zimoch w tej samej kategorii wagowej.
Do rywalizacji powrócił Piotr de Ramer, który w Kartuzach wystartował w kategorii -89 kg w gronie seniorów.

STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ BOKSING ZIELONA GÓRA ZAJĘŁO PIERWSZE MIEJSCE W RYWALIZACJI KLUBOWEJ I ZDOBYŁO "TYTUŁ NAJLEPSZEGO KLUBU MISTRZOSTW KICK LIGHT 2019".

CAŁA GALERIA

kick light, kartuzy, low kick, sport, Zielona Góra, kickboxing, złoto, najlepszy klub Mistrzostw, Kacieja, Kalisz, Kaszanowski , Muszyński, de Ramer, Kwolek, Zimoch, Połoński