PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

niedziela, 24 lutego 2019

5 MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ BOKSERSKI "ZŁOTA KORONA"

W dniu 23.02.2019 r. w Wałczu zawodnicy Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra wzięli udział w 5 Międzynarodowym Turnieju Bokserskim "Złota Korona"


boks, Zielona Góra, Złota Korona, Wałcz, kobiety, mężczyźni, młodzież, sport, wychowanie po przez sport

Podczas Turnieju nasi zawodnicy stoczyli 5 walk oficjalnych i dwie  sparingowe.


Jako pierwszy do walki w Wałczu wyszedł ŁUKASZ SOSNOWSKI, który skrzyżował rękawice z MIŁOSZEM ORŁOWSKIM z KS Ring Kociewie w kategorii wagowej do 60 kg junior. 
Ciekawy i zacięty pojedynek zakończył się JEDNOGŁOŚNYM ZWYCIĘSTWEM ŁUKASZA SOSNOWSKIEGO. 

KACPER BIELIŃSKI rywalizował w kategorii do 69 kg juniorów. Jego przeciwnikiem był ADAM MIKA z KS Orkan Gorzów. Po zaciętym pojedynku KACPER BIELIŃSKI ULEGŁ NA PUNKTY, zawodnikowi z Gorzowa. 

W kategorii wagowej do 48 kg młodziczek (13 lat) KLAUDIA MAZUR skrzyżowała rękawice z zawodniczką gospodarzy zawodów OLIMPIOM JAKUBCZYK z KS Korona Wałcz. Obie młode sportsmenki pokazały olbrzymie umiejętności i wielkiego ducha walki. Pojedynek zakończył się ZWYCIĘSTWEM KLAUDII MAZUR 2:1

W gronie seniorek w kategorii wagowej do 64 kg MARIA JACKOWSKA skrzyżowała rękawice z MIROSŁAWĄ GROŃSKĄ ze Słowacji. Pojedynek zakończył się JEDNOGŁOŚNYM ZWYCIĘSTWEM MARII JACKOWSKIEJ, która dyktowała warunki walki na całym jej dystansie. 

W kategorii superciężkiej kadetów IGOR WACHOWIAK skrzyżował rękawice z Niemcem DENISEM TEVZEY. Mimo JEDNOGŁOŚNEGO ZWYCIĘSTWA IGORA WACHOWIAKA Niemiec okazał się bardzo silnym i dobrze wyszkolonym zawodnikiem, z którym Igor musiał mocno rywalizować aby odnieść zwycięstwo. Z pewnością dla obu sportowców ten pojedynek to olbrzymie doświadczenie. 

Walki sparingowe zdobywając cenne doświadczenia sportowe stoczyli OLAF RADOCH i HANNA WYSOCKA. Oboje są obecnie kadetami (14-15 lat). 

Cała Galeria 


boks, Zielona Góra, Złota Korona, Wałcz, kobiety, mężczyźni, młodzież, sport, wychowanie po przez sport

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.