PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 14 maja 2018

Super KIDS z Zielonej Góry !!!

Dwa Puchary i brązowy medal przywieźli zawodnicy Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra z "Polish Fighter Kids 3" rozegranego w Szczecinie w dniu 12.05.2018 r.

Do Turnieju w Szczecinie przystąpiło siedmioro zawodników z SKF Boksing Zielona Góra.

Kadeci młodsi

AKADEMIA ZWYCIĘZCY ZIELONA GÓRA

KLAUDIA MAZUR NIE MIAŁA SOBIE RÓWNYCH I ZDOBYŁA PUCHAR POLISH FIGHTER KIDS do 47 kg light contact. Klaudia pierwszą przeciwniczkę pokonała w pierwszej rundzie przez poddanie sekundanta. Walkę finałową zwyciężyła jednogłośną decyzją sędziowską.

KINGA NOWAKOWSKA ZDOBYŁA WYWALCZONY BRĄZOWY MEDAL również do 47 kg kick light. Kinga w Szczecinie stoczyła łącznie trzy pojedynki, w których zademonstrowała wysokie umiejętności i siłę charakteru, co w połączeniu z doświadczeniem startowym daje perspektywę na wysokie wyniki w dalszej karierze.

Akademia Zwycięzcy, Boksing, kickboxing, kids, Polish Fighter Kids, projektowanie kariery sportowej, sport, Szczecin, Zielona Góra

WIKTORIA BRZOZOWSKA WYGRAŁA PIERWSZY POJEDYNEK PRZED CZASEM w kategorii do 37 kg. W drugiej walce została poddana ponieważ jej przeciwniczka była bardzo doświadczona (późniejsza mistrzyni) i zdecydowanie cięższa. Wiktoria ma obecnie dużą niedowagę do limitu w kategorii -37 kg.

Kadeci starsi

PROJEKTOWANIE KARIERY SPORTOWEJ W ZIELONEJ GÓRZE

IGOR WACHOWIAK NIE DAŁ ŻADNYCH SZANS SWOIM PRZECIWNIKOM I ZDOBYŁ PUCHAR POLISH FIGHTER KIDS w kick light.
Igor rywalizował w wadze super ciężkiej powyżej 74 kg.
W pierwszym pojedynku pokonał Klaudiusza Rutka z UKS Dragon Gorzów Wlkp. W drugim pojedynku odniósł zwycięstwo przed czasem po interwencji sekundantów bezsilnego przeciwnika, którym był Wojciech Zawadzki z KS Wataha Łobez.
Pojedynek finałowy był niezwykle emocjonujący i widowiskowy. Bardzo doświadczony w rywalizacji sportowej przeciwnik z KSW Gorzów Wlkp Jakub Wodyk uległ dopiero po dodatkowej rundzie jednogłośnym werdyktem sędziowskim. IGOR WACHOWIAK to niezwykle utalentowany zawodnik, którego nazwisko może być bardzo znane w świecie sportów walki w niedalekiej przyszłości.

W turnieju wzięli udział zdobywając cenne doświadczenie sportowe Igor Hołobotowski i Sławomir Malik, którzy odpadli po pojedynkach w pierwszej serii w swoich kategoriach wagowych do 52 kg i 57 kg.

Boksing,kids,Zielona Góra,kickboxing,sport,Szczecin,sport,Polish Fighter Kids,Akademia Zwycięzcy,Projektowanie kariery sportowej