środa, 23 maja 2018

Brązowy medal Emilii Czerwińskiej w Budapeszcie

W Budapeszcie w dniach 17-20.05.2018 r. odbył się Puchar Świata w Kickboxingu największej światowej organizacji WAKO. W formule full contact zawodniczka Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra Emilia Czerwińska zdobyła brązowy medal.

Emilia stanęła do rywalizacji w doborowej obsadzie z Mistrzyniami Świata i Europy rywalizując w kategorii wagowej do 60 kg.

W pierwszym pojedynku na punkty pokonała Kamillę Alida Strom z Norwegii.
W pojedynku półfinałowym minimalnej przewadze 2 do remisu uległa Aktualnej Mistrzyni Świata Fince Erice Rinne co uplasowało naszą zawodniczkę na trzecim miejscu podium w ogólnej rywalizacji.

kickboxing, Zielona Góra,Emilia Czerwińska,sport,treningi dla kobiet,Budapeszt,WAKO, Puchar Świata, Reprezentacja Polski, full contact