wtorek, 10 kwietnia 2018

Złoci Seniorzy z SKF Boksing Zielona Góra

Dwa złote medale Emilii Czerwińskiej i Przemysława Kcieja na Mistrzostwach Polski Seniorów Full Contact.

Zawody zostały rozegrane w Kaliszu w dniach 6-7.04.2018 r.

ZDOBYWCZYNI ZŁOTEGO MEDALU EMILIA CZERWIŃSKA rywalizowała w - 60 kg.
W walce finałowej jednogłośnie na punkty pokonała Julię Radys z Klubu Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź.
Dla Emilii jest to drugi w tym roku złoty medal w rywalizacji seniorów. Pierwsze złoto zdobyła podczas Mistrzostw Polski w K-1 rozegranych w Warszawie.

full contact,kickboxing,Mistrzostwa,Polska,seniorzy,Kalisz,Czerwińska

ZŁOTY MEDAL ZDOBYŁ PRZEMYSŁAW KACIEJA, który nie miał sobie równych w kategorii wagowej - 63,5 kg.
W drodze do finału pokonał Kamila Małotę z KS Ziętek Team Kalisz a w finale Michała Krawczyka z KKS Sporty Walki Poznań.
Przemysław Kacieja w tym roku zdobył trzeci złoty medal. Poprzednie medale ze złotego kruszcu wywalczył w kick light i K-1 podczas Mistrzostw Polski w tych konkurencjach.