PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

środa, 26 kwietnia 2017

Pięć medali SKF Boksing Zielona Góra na Mistrzostwach Polski Low Kick 2017 !

W dniach 21-24.04.2017 r. w Nowym Targu zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów Low Kick. W zawodach wystartowała ośmioosobowa ekipa Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra.

Złoty medal i tytuł Mistrza Polski do Zielonej Góry przywiózł Przemysław Kacieja, który na Mistrzostwach stoczył trzy pojedynki. W drodze po złoto pokonał Daniela Słupka z Hunter Gym Bydgoszcz, Michała Gwaj z Ragnarok Bydgoszcz i Przemysława Przewłockiego z Klubu Sportowego SPARTA GYM Warszawa. Przemysław Kacieja startował w gronie seniorów 63,5 kg.

Maria Jackowska startująca w -56 kg w gronie juniorek starszych pewnie zwyciężyła pojedynek finałowy z Katarzyną Świzdor z KSW Sokół Jarosław i zdobyła złoty medal oraz tytuł Mistrzyni Polski Juniorek Low Kick 2017.

Piotr Paczkowski startujący w +81 kg juniorów starszych z Nowego Targu do Zielonej Góry przywiózł medal srebrny. Pojedynek półfinałowy zwyciężył z Dominikiem Chruściel z KS Victoria Szydłowiec. W walce finałowej rękawice skrzyżował i uległ obecnemu Mistrzowi Świata  Filipowi Zawłockiemu z KS DRAGON Starachowice.

Ewa Boś zdobyła medal srebrny w rywalizacji seniorek -48 kg. Pierwszy pojedynek wygrała z Dagmarą Tchorek z KS Palestra Warszawa. W pojedynku finałowym zmierzyła się z Karolina Kubiak z Łaskiego Klubu Sztuk Walki, który werdyktem sędziowskim przegrała 2:1 co jest rozbieżne z naszymi odczuciami i analizą walki.

Przemysław Kalisz startujący w gronie juniorów starszych -57 kg uległ swojemu przeciwnikowi Adrianowi Smolińskiemu z KS SMOK Toruń w walce finałowej i do Zielonej Góry przywiózł medal srebrny

Magdalena Józak rywalizowała w -48 kg seniorek i z Nowego Targu wróciła z brązowym medalem po wygranym pojedynku ćwierćfinałowym z Anną Gruszczyńską z KS Palestra Warszawa. W walce półfinałowej uległa na punkty Karolinie Kubiak z Łaskiego Klubu Sztuk Walki.

W Mistrzostwach wziął udział Adam Hirko, który w gronie seniorów w -71 kg zwyciężył pojedynek z Grzegorzem Rożkiewiczem z Małopolskiej Szkoły Sportu i Rekreacji RING Kraków a w ćwierćfinale uległ na punkty Patrykowi Radoń z Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź.
W gronie juniorów młodszych wystartował Jakub Zimoch w -71 kg. Jakub nie ukończył walki ćwierćfinałowej z powodu kontuzji nogi po nieprawidłowym kopnięciu w walce z Kacperem Lenczuk z KGHM METRACO ARMIA Polkowice.

TYLKO CZYSTY SPORT TYLKO W SKF BOKSING ZIELONA GÓRA !!!

Zdjęcia z Mistrzostw

low kick, kickboxing, sport, Zielona Góra, Mistrzostwa Polski, PZKB, złoto, srebro, brąz, medale, Nowy Targ 2017, Boś, Kacieja, Jackowska, Zimoch, Kalisz, Paczkowski, Józak, Hirko, Połoński