wtorek, 13 grudnia 2016

Przemysław Kacieja Wicemistrzem Polski w Oriental Rules.

Podczas Mistrzostw Polski Oriental Rules (tajski boks) Przemysław "Kaciej" Kacieja uplasował się na drugim stopniu podium.

Zawody zostały rozegrane w Starachowicach w dniach od 09-11.12.2016 r.

Przemysław Kacieja rywalizował w -63.5 kg.
W pojedynku półfinałowym zawodnik Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra skrzyżował rękawice z Arturem  Gabryelskim z Ko Gym Świebodzice, którego pokonał jednogłośnie na punkty.
W finale Przemek uległ na punkty Aleksandrowi Kalickiemu z AZS Politechnika Warszawska i w ogólnej rywalizacji zajął drugą pozycję na podium w Mistrzostwach Polski Oriental Rules 2016.

Przemysław "Kaciej" Kacieja, oriental rules, muay thai, thai box, tajski boks, k-1, sport Zielona Góra