PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

niedziela, 23 października 2016

Fenomenalne starty Teamu SKF Boksing Zielona Góra

W dniu 22.10.2016 r. w Szczecinie został rozegrany Polish Fighter Cup 5. W Turnieju wystartowało sześcioro zawodników Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra, którzy po fenomenalnych walkach stanęli na najwyższym stopniu podium i do Zielonej Góry przywieźli 5 Pucharów Polski. 

Zdobywcy Pucharów Polski.


Emilia Czerwińska nie dała żadnych szans w rywalizacji kick light swoim przeciwniczką w kategorii -65 kg seniorek rywalizujących w kick light.

Maria Jackowska zaliczyła udany debiut w kickboxingu pokonując Julię Blatkiewicz w walce finałowej z TKD Kyosa. Maria rywalizowała w -65 kg juniorek w kick light.

Przemysław Kacieja w walce finałowej już w pierwszej rundzie po trzech liczeniach pokonał Tomasza Przekurata z Golden Team Bydgoszcz walcząc w formule K-1 seniorów -63,5 kg. 

Adam Hirko nie dał żadnych szans przeciwnikom ze Szczecina i Gorzowa. Walka finałowa zakończyła się przed czasem w drugiej rundzie. Adam rywalizował w low kicku juniorów w kategorii wagowej -71 kg. 

Jakub Zimoch w drodze na najwyższy stopień podium pokonał trzech przeciwników po bardzo zaciętych pojedynkach toczonych w gronie kadetów starszych w kategorii wagowej -69 kg na zasadach kick light. 

kickboxing, k-1, low kick, kick light, junior, senior, kadet, fight cup 5, pięć pucharów, sporty walk, Zielona Góra, najlepszy klub w mieście, 5 x złoto

W rywalizacji wzięła udział Magdalena Józak, która ze Szczecina do Zielonej Góry wróciła z brązowym medalem. Magda rywalizowała w -48 kg seniorek na zasadach K-1. 

Galeria zdjęć ze Szczecina 


kickboxing, k-1, low kick, kick light, junior, senior, kadet, fight cup 5, pięć pucharów, sporty walk, Zielona Góra, najlepszy klub w mieście, 5 x złotoBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.