poniedziałek, 5 września 2016

Zawodnik SKF Boksing Zielona Góra Igor Sikora brązowym medalistą Mistrzostw Świata !

W dniach 27.08.-03.09.2016 r. w Dublinie zostały rozegrane Mistrzostwa Świata Kadetów i Juniorów 2016. W Zawodach brązowy medal zdobył Igor Sikora zawodnik Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra.

Igor Sikora rywalizował w gronie kadetów starszych w kategorii wagowej -63 kg w formule kick light.
W drodze na podium pokonał na punkty w pierwszym pojedynku Greka Kourmousisa Nikoalosa werdyktem 2:1.
W półfinale uległ przewadze punktowej Węgrowi Debre Bencowi, który został Mistrzem Świata a Igor Sikora uplasował się na trzeciej pozycji i zdobył medal brązowy.

Igor Sikora, zawodnik, sport, trening, Dublin, Mistrzostwa Europy, sport, Zielona Góra