PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

czwartek, 30 czerwca 2016

WYNIKI BYŁY USTAWIONE PRZED I Akademickimi Mistrzostwami Polski w Boksie.

W Katowicach w dniach 23-26.06.2016 r. zostały rozegrane "I Akademickie Mistrzostwa Polski w Boksie. Uniwersytet Zielonogórski reprezentowały zawodniczki Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra w osobach Adriany Marczewskiej i Kingi Szlachcic.

Organizatorem Mistrzostw był Uniwersytet Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz Polski Związek Bokserski. 

Adriana "Ruda"  Marczewska rywalizowała w olimpijskiej kategorii -51 kg. Zwyciężczyni  w tej wadze ma prawo reprezentować Polskę na tegorocznych Mistrzostwach Świata Studentów, które zostaną rozegrane we wrześniu w Tajlandii. 
Ruda w walce finałowej spotkała się z zawodniczką miejscowego klubu "06 Kleofas AZS AWF Katowice" Angeliką Grońską. 
Walka odbyła się na całym dystansie i mimo przewagi Adriany Marczewskiej nad Grońską to werdykt został ogłoszony 3:0 dla miejscowej zawodniczki.
Uczciwym werdyktem tej walki mogło być 2:1 oczywiście dla Rudej ! Nie uczciwy werdykt 2:1 dla Grońskiej jakoś można by przełknąć z racji tego, że to miejscowa zawodniczka no i wiadomo... ale 3:0 dla Angeliki Grońskiej to FARSA !!!
Do Tajlandii poleci słabsza z gorszymi warunkami zawodniczka, która raczej niczego tam nie ugra dla Polski, a Ruda w tym czasie stanie się jeszcze mocniejsza !

W kategorii - 60 kg Uniwersytet Zielonogórski reprezentowała w Katowicach Kinga Szlachcic. To także kategoria olimpijska, której zwyciężczyni weźmie udział w Mistrzostwach Świata w Tajlandii. Kategorie olimpijskie kobiet obecnie są tylko trzy : -51, -60 i 75 kg. 
W walce półfinałowej Kinga pokonała w pierwszym starciu, po trzech liczeniach Zuzannę Jankowiak z SW Gostyń reprezentującą Politechnikę Poznańską. 
Kinga w walce finałowej spotkała się z Anetą Rygielską z Pomorzanina Toruń, która reprezentowała Uniwersytet Toruński.
Kinga do tej pory trzykrotnie przegrała z Rygielską w swojej karierze. Ten fakt w pewien sposób nas cieszył ze względu na to, że "jakiś poziom" wytyczony na arenie krajowych rozgrywek, był nam potrzebny do ukształtowania bardzo mocnej zawodniczki, zdolnej do rywalizacji w kategorii olimpijskiej z seniorkami na świecie. Na to potrzeba czasu, a Szlachcic nie zmarnowała ani jednego dnia w tym procesie. Tylko kompleksowe wyszkolenie zawodniczki w kategoriach olimpijskich, daje szanse na zakwalifikowanie się do stref medalowych w rozgrywkach międzynarodowych. Na świecie nikt nie będzie patrzył tak jak w Polsce na wyniki pochodzące z okresu juniora czy juniorki. W tej kwestii PZB ma wyraźny problem z oceną swoich wyników międzynarodowych i  brak recepty na to by zmienić tę słabą obecnie sytuację. A jest to proste ! Przestańcie wycinać perły i diamenty werdyktami ustalonymi przed Mistrzostwami w gronie kolegów z okresu PRL !
Wracając do walki. Rygielska w walce nie zrobiła nic ! Została całkowicie zdominowana przez Zielonogórzankę. Miała dwa mało skuteczne przebłyski na przestrzeni całego pojedynku. 
Kinga wygrała każdą rundę i praktycznie każde starcie ! Nawet gdyby sędziowie policzyli nieporadne cepy na plecy i tył głowy zadane przez Rygielską, to nadal werdykty powinien brzmieć 3:0 dla Kingi Szlachcic !
Werdykt był jednak zupełnie sprzeczny z rzeczywistością i trzęsąca się jak juniorka Rygielska przez cały dystans pojedynku, bez recepty na skuteczność Kingi Szlachcic została I Akademicką Mistrzynią Polski Kobiet w Boksie werdyktem 3:0 na swoją korzyść. SKANDAL.... !!!!!! Niszczenie Sportu w biały dzień na oczach Środowiska Akademickiego i nie tylko ! SKANDAL !!!.

Takim oto sposobem nasze zawodniczki do Zielonej Góry przywiozły dwa srebrne medale z I Akademickich Mistrzostw Polski w Boksie - Katowice 2016.


Niekompetencję sędziów proszę obejrzeć pod spodem. Radzimy wyłączyć komentatora, bo on chyba był przy wypisywaniu dyplomów przez swoich kolegów dwa dni wcześniej ! Przed finałami ! Później proszę odsłuchać co on za pierdoły opowiada ! Jest to bardzo zabawne w całej tej sytuacji !!! :)  Nagranie pochodzi z kanału w you tube portalu www.bokser.org. 
Adriana "Ruda" Marczewska toczy pierwszą walkę w turnieju od 10 min streamu , Kinga Szlachcic toczy czwarty pojedynek w turnieju od 58 minuty.


ZDJĘCIE ROKU 2016 DOKŁADNIE OPISUJĄCE CAŁĄ FARSĘ
Proszę spojrzeć na sędziego !!! :) 
(a tak, w ogóle to co on tam robi...)
boks, kobiety, Zielona Góra, sporty walki, I Akademickie Mistrzostwa Polski w Boksie, AMP, PZB, Kinga Szlachcic, Adriana "Ruda" Marczewska, Uniwersytet Zielonogórski

Cała galeria z wydarzenia 


#oszustwo#farsa#skurywysyństwo#wycinanie#PZB#Katowice#DlaOdmiany#NiszczenieSportuPolskiego#układy#UstawioneWyniki#PRL#partacze#przekupieni#kumple


PUENTA
W dobie kamer hd i takich też streamów nie ukryjesz przekrętu. 
Byle przekupiony partacz nie może być sędzią. Tylko uczciwy człowiek z odrobiną talentu i wiarą w to czym się zajmuje może zbudować wspólny sukces Polski na arenie sportowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.