PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 30 maja 2016

Kadeci na szóstkę !!!

Sześć medali w tym jeden złoty zdobyli zawodnicy Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra podczas Mistrzostw Polski Kadetów Młodszych i Starszych w Kick Light rozegranych w Mysiadle pod Warszawą w dniach 27-29 maja 2016 r. 


Kadeci starsi 

Złoty medal do Zielonej Góry przywiózł Igor "Major" Sikora , który rywalizował w kategorii wagowej -63 kg. Podczs rywalizacji Igor kolejno pokonał w ćwierćfinale Gabriela Biernackiego z Klubu Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka, półfinale Patryka Markowskiego z Łaskiego Klubu Sztuk Walki a w finale Damiana Gadulskiego z CSW Champion Lubawa
Srebrny medal wywalczył Jakub "Zimny" Zimoch, który w ćwierćfinale pokonał zawodnika z Radomskiego Klubu Kickboxingu Kick-sport Filipa Łapkę. Walkę półfinałową wygrał przez niezdolność do walki kolegi klubowego Macieja Piątaka, który doznał kontuzji podczas turnieju. W finale Kuba uległ Bartoszowi Grat z KSW Szczecinek.
Brązowy medal zdobył  Maciej Piątak, który w ostatnich sekundach walki ćwierćfinałowej otrzymał nieprzepisowe kopnięcie które uniemożliwiło dalszą rywalizację naszemu zawodnikowi. Walka była wygrywana na punkty przez Macieja i decyzją sędziowska to on został zwycięzcą pojedynku a jego rywal został zdyskwalifikowany. 

Wszyscy trzej nasi kadeci starsi po Mistrzostwach zostali powołani do Kadry Narodowej Kick Light prowadzonej przez trenera Rafała Mazurowskiego i będą przygotowywać się do Mistrzostw Świata Kadetów i Juniorów WAKO, które zostaną rozegrane w dniach  27.08 - 03.09.2016 r. w Dublinie. 

Bez medalu z Mistrzostw wrócił Kacper Łokietek, który rywalizował w wadze - 52 kg. Kacper po zaciętym i wyrównanym pojedynku uległ swojemu przeciwnikowi 2:1 w walce ćwierćfinałowej. 

Kadeci młodsi
"AKADEMIA ZWYCIĘZCY"

Srebrny medal zdobyła Klaudia Mazur, która w finale uległa Julii Łączkowskiej z Legionowskiego Klubu Sportów walki TAJFUN. Klaudia rywalizowała w wadze -47 kg. 
Brązowy medal wywalczył Karol Piekuta, startujący w wadze -37 kg. Karol wygrał dwa pojedynki w turnieju. W walce półfinałowej po kontrowersyjnej pracy sędziów przegrał pojedynek 2:1 z zawodnikiem z Bydgoszczy. 
Brązowy medal do Zielonej Góry z Mistrzostw przywiozła Nina Dawid, która rywalizowała w -57 kg. 

W rywalizacji udział wzięli Maciej Mańczyk w kategorii wagowej -32 kg i Stefan Klimowicz, który rywalizował w -42 kg. Obaj zawodnicy poczynili olbrzymie postępy treningowe oraz zdobyli cenne doświadczenie startowe podczas Mistrzostw. 

Zdjęcia - galeria z Mistrzostw 


Podczas Mistrzostw i przygotowań do rywalizacji opiekę trenerską nad najmłodszymi zawodnikami pełniła trenerka dzieci w SKF Boksing Zielona Góra Kinga Szlachcic i Bogumił Połoński. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.