PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 7 grudnia 2015

#MOC = AKADEMIA ZWYCIĘZCY !!!

Mocne debiuty i realne doświadczenia zielonogórskich wojowników podczas Muszynianka Cup III rozegranego w Nowym Sączu w dniach 4-6 grudnia 2015 r.  

W tegorocznej edycji Muszynianka Cup wystartowało siedmioro zawodników Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra. Nasi zawodnicy rywalizowali w grupach wiekowych : kadet młodszy (10-12 lat ), Kadeci starsi ( 13-15 lat ) oraz juniorzy ( 16-18 lat ).

Muszynianka Cup III, sport, dzieci, młodzież, kickboxing, trening, Zielona Góra, Akademia Zwycięzcy, Kadra Team,

Jako debiutant wśród kadetów młodszych wystartował Adrian Tomala w -47 kg. Adrian nie miał sobie równych przeciwników w obu konkurencjach i zdobył dwa złote medale w formułach kick light i light contact. 
Adrian Tomala rozpoczął swoją karierę sportową w 2014 r. pod okiem trenerki dzieci Kingi Szlachcic w Akademii Zwycięzcy Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra. 

Złoty medal w light contact kadetów starszych zdobył zawodnik SKF Boksing Zielona Góra Jakub Zimoch, który zaczął swoją karierę w 2014 r. Jakub podczas rywalizacji w kick light uplasował się na trzeciej pozycji i zdobył brąz. Nasz zawodnik rywalizował w -69 kg. 

Dwa srebrne medale z Nowego Sącza przywiózł Kacper Łokietek rywalizujący w -52 kg. Młody zawodnik SKF Boksing Zielona Góra również rozpoczynał karierę w "Akademii Zwycięzcy" Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra. Wynik walki finałowej w kick light był kontrowersyjny. 

Medal Srebrny w light contact i brązowy w kick light wywalczył Przemysław Kalisz w gronie kadetów starszych w -57 kg. 

Także w -57 kg brązowy medal w light contact zdobył Igor Sikora w kadetach starszych. Igor doznał kontuzji łokcia w walce półfinałowej light contact co uniemożliwiło mu dalszą rywalizację. 

W gronie juniorów zadebiutował Borys Jackowski w -79 kg i zdobył medal srebrny. Duże słowa uznania należą się naszemu zawodnikowi za postawę w walce z o wiele bardziej doświadczonym przeciwnikiem ze Słowacji. 

Julia Halicka debiutująca w gronie juniorek z Nowego Sącza przywiozła dwa srebrne medale w kick light i light contact. Julia bardzo dobrze zaprezentowała się podczas swoich pierwszych walk pokazując serce do walki, duże umiejętności techniczne i wydolność, które nabyła w przeciągu nie całego roku treningów w SKF Boksing Zielona Góra. 

Zawodnicy przygotowywali się do zawodów współpracując z zespołem trenerskim Kadra Team Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra w osobach: 
Mateusz Baliński, 
Przybysław Połonski,
Bogumił Połoński. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.