środa, 6 maja 2015

Medal na Mistrzostwach Kobiet w Boksie 2015 r.

W dniach 28.04-02.05.2015 r. w Miejscowości Karlino zostały rozegrane XV Indywidualne Mistrzostwa Seniorek w Boksie.

Do rywalizacji przystąpiły trzy nasze zawodniczki. Adriana Marczewska i Magdalena Józak rywalizowały w kategorii -48 kg a Kinga Szlachcic w -60 kg.

Adriana Marczewska w pierwszej walce spotkała się z Angeliką Grońską z KS Kleofas Katowice, której uległa na punkty.
Magdalena Józak uległa przewadze punktowej swojej przeciwniczce Milenie Zglenickiej z KS Pomorzanin Toruń.
Obie przeciwniczki naszych zawodniczek to późniejsze finalistki Mistrzostw, z których Angelika Grońska został Mistrzynią Polski w -48 kg na rok 2015.

Kinga Szlachcic w walce ćwierćfinałowej spotkała się z Edytą Skrzyszowską, którą pokonała jednogłośnie na punkty.
W walce półfinałowej skrzyżowała rękawice z Kingą Siwą z KS Sako Gdańsk. Nasza zawodniczka uległa na punkty swojej przeciwniczce.
Kinga Szlachcic z tegorocznych Mistrzostw Polski Kobiet w Boksie do Zielonej Góry wróciła z medalem brązowym.

boks kobiet, boks olimpijski, Mistrzostwa, Karlino, Kinga Szlachcic, Magdalena Józak, Adriana Marczewska, boks kobiet, boks olimpijski, Mistrzostwa, Karlino, Kinga Szlachcic, Magdalena Józak, Adriana Marczewska,

boks kobiet, boks olimpijski, Mistrzostwa, Karlino, Kinga Szlachcic, Magdalena Józak, Adriana Marczewska,