wtorek, 10 marca 2015

Emilia Czerwińska - MOCNE walki na Pucharze Europy !

Emilia Czerwińska Reprezentowała Polskę na Pucharze Europy rozegranym w dniach 06-08.03.15 r. w Irlandii w mieście Dublin.

Emilia Czerwińska, sport, Dublin, Irlandia, Puchar Europy, Kickboxing, treningi, zawodniczka, trenerka
To drugi Puchar w którym Emilia wystartowała w roku 2015. Pierwszy jej występ został uwieńczony zdobyciem Pucharu i Tytułu Najlepszej Zawodniczki Turnieju. Pierwszy Puchar był Pucharem Europy i został rozegrany miesiąc temu w Alleborgu.

Do Pucharu Świata w Irlandii w kategorii -60 kg stawiło się 6 zawodniczek w tym Emilia Czerwińska.
Pierwszą walkę Emilia wygrała na punkty z zawodniczką z Irlandii.
W walce półfinałowej zmierzyła się z aktualną Mistrzynią Europy. Walka przebiegała bardzo dynamicznie i była wyrównana. W ostatniej minucie Fighterka z Finlandii przyspieszyła i zdobyła minimalną lecz decydującą przewagę.
Emilia Czerwińska z Pucharu Świata w Irlandii wraca z brązowym medalem oraz cennym doświadczeniem.
Obecnie zawodniczka przygotowuje się do Mistrzostw Polski Full Contact w Poznaniu, które wyłonią kandydatów do Reprezentacji na tegoroczne Mistrzostwa Świata.