PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

niedziela, 7 września 2014

Treningi dla dzieci w SKF Boksing Zielona Góra !

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym 7-12 lat na treningi w SKF Boksing Zielona Góra. 

  • Treningi prowadzi licencjonowana instruktorka i odnosząca światowe sukcesy zawodniczka Kinga Szlachcic
  • Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz : 16:15 w siedzibie SKF Boksing Zielona Góra przy ul. Dworcowej 31. (treningi dzieci będą uzupełniane zajęciami prowadzonymi w soboty). 

Profesjonalnie patrzymy w przyszłość.

Treningi mają na celu profesjonalnie przygotować dzieci do uprawiania sportu w przyszłości.

Naszym celem jest pomoc rodzicom i ich dzieciom w zapoczątkowaniu i zaszczepieniu higieny osobistej i świadomości jak ważny jest zdrowy tryb życia, którego nie da się realizować bez kontaktu z  kulturą fizyczną.  

Zajęcia są skonstruowane w taki sposób aby dzieci w przyszłości miały łatwiejszy start w karierze sportowej i w życiu, nie koniecznie związanym z uprawianiem sportów walki. 
Treningi dla najmłodszych mają na celu pomoc w prawidłowym ogólnym rozwoju psychofizycznym dzieci. Pod tym kątem zajęcia  zostały szczegółowo opracowane. 

W treningu dzieci występują ćwiczenia koordynacji, orientowania się w przestrzeni, zwinności i rozciągające. Trening zawierają elementy sportów walki, które głównie realizowane są podczas treningu na przyrządach.

Dzieci które pragną rywalizować sportowo w kickboxingu za dodatkową zgodą ich rodziców będą przygotowywane do rywalizacji sportowej, którą mogą rozpocząć według ustawy o sporcie po ukończeniu 10 roku życia ze swoimi rówieśnikami. Siedziba SKF Boksing Zielona Góra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.