PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

niedziela, 14 września 2014

Dominika Gleisner MISTRZYNIĄ ŚWIATA !

Zawodniczka SKF Boksing Zielona Góra Dominika Gleisner zdobyła tytuł Mistrzyni Świata Low Kick Juniorek.

Zawody odbyły się we włoskim Rimini w dniach 06-14.09.2014 r.

Dominika startowała w kategorii -60 kg juniorek starszych. Walkę półfinałową wygrała z Rosjanką Anną Kutiavina a walkę finałową zwyciężyła z reprezentantką Francji Panza Angelina.

Wicemistrzynią Świata Juniorek Starszych została Kinga Szlachcic, która rywalizowała w -60 kg juniorek w formule full contact. Kinga walkę półfinałową wygrała z Rosjanką Adeliną Zarubina i uległa w walce finałowej zawodniczce z Turcji Nagihan Kaliyoncu zdobywając srebrny medal Mistrzostw Świata.

W Mistrzostwach Świata brał udział Jakub Rychlikowski, który rywalizował w mocno obsadzonej wymagającymi zawodnikami kategorii - 71 kg juniorów starszych w formule low kick (12 zawodników).
Jakub pierwszą swoją walkę wygrał z reprezentantem Kirgistanu Mumuzien Azist 3:0 i uległ w walce ćwierćfinałowej o medal brązowy Rosjaninowi Renatowi Makhmadov.

Mistrzostwa Świata, sport, SKF Boksing Zielona Góra, low kick, full contact, kickboxing, junior, kadet, Gleisner, Rychlikowski, Szlachcic
Od lewej Mistrzyni Świata Dominika Gleisner, Jakub Rychlikowski, Wicemistrzyni Świata Kinga Szlachcic

SKF Boksing Zielona Góra składa ogromne gratulacje za osiągnięte wyniki  i sportową postawę zawodnikom biorącym udział w Mistrzostwach Świata Kadetów i Juniorów w Kickboxingu - Rimini 2014 r.